Beta hcg

oyku1

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2022
106
24
24
Kizlar selam sizlerle bi haber ile geldim
31 Ağustos günü beta hcg 32.2 çıktı
2 Eylül de kan verdim şuanda kan değerim 58.4 çıktı normal mı bilgi verir misiz ? 😍🥹🙏🥺

2 Eylül de kan verdim şuanda kan değerim 58.4 çıktı normal mı bilgi verir misiz ? 😍🥹🙏🥺
adet tarihiniz ne?

Evet gunde 0.33 artis yeterli deniyor.53 ustu beta yeterli idi.sizin 58 cikmis. 2 gunde bir takip edin.minimum 2 gunluk artis ÷66 olmali.

Canım 32 ne demek bende anlamıyorum benimki 2548 çıkmış yanında da şu harfler var bak IU/L ne demek ya

Evet canm çok güzel sonrasında verdinmi kan kaça yükselmiş. Bende seninle aynı sayılırım benimde 31 ağustosta 53 dü HCG değer. 7 eylülde 775 oldu.

Evet canm çok güzel sonrasında verdinmi kan kaça yükselmiş. Bende seninle aynı sayılırım benimde 31 ağustosta 53 dü HCG değer. 7 eylülde 775 oldu.
Merhaba 0.615 beta referans aralığı 0.10 diyor sizce gebelik varmı hiç anlamıyorum doktor randevusunA var daha

Merhaba 0.615 beta referans aralığı 0.10 diyor sizce gebelik varmı hiç anlamıyorum doktor randevusunA var daha
Malesef canm gebelik yok demek eğer adet günün gecmediyse bekle geç döllenme de hemen kana karısmıyo kırmızılar gelene kadar ümit var

Referans aralığı hiç bu şekilde görmedim bizimkilerde 5 yazıyo. gebelik olması için 5 den büyük bi değer çıkması gerek

X