Beta hcg

gece357

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2023
27
6
25
Reglim 1 hafta gecti 24 temmuz beta yaptırdım 0.2 çıktı ogun kaset test yaptm negatif 27 temmuz beta 15.77 erken gebelik kaset yaptım pozitif silikte olsa netleşti gebelik olabilirmi kimyasalmıdır yasayan varmı

Reglim 1 hafta gecti 24 temmuz beta yaptırdım 0.2 çıktı ogun kaset test yaptm negatif 27 temmuz beta 15.77 erken gebelik kaset yaptım pozitif silikte olsa netleşti gebelik olabilirmi kimyasalmıdır yasayan varmı
Canım hamilesin hayırlı olsun iki güne bir kan ver iki katı artması lazım değerlerinin

İnşallah bugun sonuclarımı dr konusucaktım saglık ocagında gıdemedim pazartesiye kaldı gıtmısken tekrar kan testi isterim

Kimyasal cok diyen var dıs gebelik diyen var ister İstemez sitrese giriyorum
Canım benim yok öyle bir şey bak vallahi yok kulağını tıka öyle diyenlere.Gebelik oluşması için 5 in üzerinde olması lazım.Örneğin değerin 6 da çıkabilirdi burda önemli olan tek şey iki güne bir kan vermen ve değerinin iki katı artması.Senin değerin 13 tü galiba iki gün sonra kan verdiğinde 26 veya üzeri çıkar buda normal yani sağlıklı bir artış demek.Gebeliğin ilk haftalarında beta değerinin bu şekilde olması gayet normal.İnşallah sağlıkla artar

Gebesin kesin artışı takip et kardeşim

Amin inşallah öyledir bu sabah yaptm

Eklentiler

• IMG_20230729_110922.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba bende 7.81 di beta 2 gün sonra 40.50 2 gün sonrada 118 çıktı fakat kese görünmedi inş kimyasal değildir veya dış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…