BEta hcg

Manisa4545

Dünya hassas kalpler için bir cehennem gibidir.
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2022
403
268
Merhaba arkadaşlar benim adetim 3 gün gecikti gebelik testi kullandım silik çizgi çıktı emin olmak için Yine yaptım ikinci çizgi silik çıktı yine kan verdim olmadığını söylediler hala adet olmadım beta değerime bakabilir misinize bide bu durumu yaşayanlar oldu mu yardım edebilir misiniz 🙏🏻
66C13950-0BA6-4B3B-947F-5E77FAA0E8B9.jpeg
076EB96B-DDBA-4426-B2F8-0E9C1B8F6D9B.jpeg

Merhaba arkadaşlar benim adetim 3 gün gecikti gebelik testi kullandım silik çizgi çıktı emin olmak için Yine yaptım ikinci çizgi silik çıktı yine kan verdim olmadığını söylediler hala adet olmadım beta değerime bakabilir misinize bide bu durumu yaşayanlar oldu mu yardım edebilir misiniz 🙏🏻Eki Görüntüle 3175004 Eki Görüntüle 3175005
O testler yanıltıyor maalesef ki. Kaset test yapmanızı öneririm. Değeriniz maslesef ki negatif

Evet negatif çıkmış kan değeriniz. 2 3 adet kaset test alıp sabah ilk idrarla yapın ancak idrarı çok damlatmayın kullanım broşüründe yazan miktar kadar 🙏

Ben her gecikmede erken gebelik testi alıyordum 2 kere erken gebelik testinde pozitif görüp sizin gibi kan verdiğimde negatif sonuçla karşılaştım. Maddi olarak ta kesinlik olarakta en güzeli kaset test o yüzden bence. Erken gebelik testlerinde 2 sefer pozitif gördüğümde kaset testler hep negatifti. Bu sefer hamile kaldığımi hissettiğimde direkt kaset test aldım 1. Gecikme sonucu pozitif gördüm.
Erken gebelik testlerinin yanılma oranı çok yüksek bana göre. Hem maddi olarakta kaset testin 3 katı fiyatı.
Burayı elbet okuyacak arkadaşlarda olacaktır. Biraz dış sıkıp adetten bı gün sonra normal kaset test almak en mantıklısı. Sonra hep hayal kırıklığı oluyor.

X