Beta hcg yüksek kese gozukmedi

Teşekkürler bugün gidicem bakalım geçen hafta çok müniklrrdii adetim 12 gün geçti siz kalp atışlarını ne zaman duydunuz
InsaAllah duyarsin canim.Ben 6+1 de duydum.Sende bu gun 5 hafta 3 gunluk.Duyabilirsin de,ama duymasan da vakit var hala

Kızlar merhaba bugün bat günüm dün kan verdim beta hcg17 çıktı iki gün sonra takrarlayacaz dedi doktor aranizda hcg düşük cikip sonradan yükselen varmı varsa cevaplarmisiniz lutfen banada umut olun

Kızlar merhaba bugün bat günüm dün kan verdim beta hcg17 çıktı iki gün sonra takrarlayacaz dedi doktor aranizda hcg düşük cikip sonradan yükselen varmı varsa cevaplarmisiniz lutfen banada umut olun
10 Ekim 2022: 28 HCG
20 Ekim 2022: 1022 HCG

Yükselmesi 2 günde bir 2 - 2.5 katı civarı ilerliyorsa sağlıklıdır yüksek ihtimalle.

10 Ekim 2022: 28 HCG
20 Ekim 2022: 1022 HCG

Yükselmesi 2 günde bir 2 - 2.5 katı civarı ilerliyorsa sağlıklıdır yüksek ihtimalle.
Bn sanırım kimyasal gebelik yaşadım çünkü adet oldum kan tahlilinden 2 gün sonra kaybettim dimi yani gebe olma ihtimalim kalmadi

Bn sanırım kimyasal gebelik yaşadım çünkü adet oldum kan tahlilinden 2 gün sonra kaybettim dimi yani gebe olma ihtimalim kalmadi
Adetiniz kaç gündür devam ediyor? Hala devam ediyorsa evet gebelik oluşmamıştır. Sonraki ay tekrar deneyin yumurtlama günlerinde ilişkide bulunun.

bu platformada o kadar çok okudum ki kimyasal vücudu gebeliğe hazırlıyorlar die 3 ay içerisnde hamile kalırsınız bence bu testleri erken yapmamızın hatası bu üzülmelerimiz

Vajinal mi baktı acaba yoksa karından mı

Vajinal mi baktı acaba yoksa karından mı
Vajinal bakmıştı. Geçen hafta gittim bebek göründü kalp atışı görüyorum dedi şimdi muayene oldum yeniden kalp atışı için gittim karından gözükmedi alttan baktı gördü kalp atışını ben duyamadım çünkü cihazın ses yerini bulamadılar. Uğraştılar o kadar bile geçen hafta çarşamba günü bebek 5+3dü bugün tam 7 haftalık olmuş bendr sata göre 7+2yim çok şükür her şey iyi

Ha kendi tarihini yakalamış yani benimde. Geç döllenmemi olmuş o zaman sizinde

Merhaba, benim de Sabah doktor muayenem vardı keseyi görmek için çağırdı fakat hem karından hem de vajinal baktı keseyi göremedi. Dış gebelik olabilir dedi. Beta istedi sonucu biraz önce çıktı 3407. Sonucu gönderdim 2 gün sonra tekrar çağırdı. Kese ufak olabilir o yüzden görememiş olabiliriz diye. Dış gebelik hiç yaşamadım o yüzden korkuyorum. Bu ihtimal beni çok üzüyor.

Arkadaşlar ilk gebelikte adete 4 gün kala beta 80 çıkmıştı. 5 haftalikta da 2300 çıktı ve kese çoktan gozukmustu
Şimdi ise 4 gün kala kanda 263 adetin ilk gunu 1556 2 gun geçmeden 3551 ama kese gozukmedi
Benim kese vardı bebek yoktu kesenin olmaması çok saçma geldi bana doktorum kesenin bebek olmadan da büyüdüğünü betayı yükseleceğini söylemişti hatta kese boşken büyümesi çok büyük sorunlar çıkarabilir diye hemen kürtaja almıştı belki de kesseniz vardır ama içi boştur olmaması imkansız bu değerlerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…