Beta hcg yuksek ama kese yok

Ozlmk35

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
49
12
31
Merhaba beta hcg 4000 cikti ama alttan ve ultrasondan yapilan muanede kese gorunmedi boyle durum yasayan varmi

Merhaba beta hcg 4000 cikti ama alttan ve ultrasondan yapilan muanede kese gorunmedi boyle durum yasayan varmi
Ben hastaneye kontrole gittiğimde değerim 4216ydı doktor tam olarak hamilesin diyemem demiştin1 hafta sonra başka hastaneye ve doktora gittim 6+3 adetime göre gittiğimde bebeğimi ve kalp atışını duydum ultrasonda 5+6ydı üzülme yani canım 1 hafta bekle tekrar git

Tamam cok tesekkur ederim

Beta 4000 den 6954 cikti alttan baktilar kese yine gorunmedi yatisini yapalim dis gebelige benziyo ic kanama olablir dediler ben yatmadim cok korkuyorum napicamida bilmiyorum

Beta 4000 den 6954 cikti alttan baktilar kese yine gorunmedi yatisini yapalim dis gebelige benziyo ic kanama olablir dediler ben yatmadim cok korkuyorum napicamida bilmiyorum
Yatmayıp napmayı düşünüyorsunuz? Kendinizi tehlikeye attığınızın farkında mısınız? Bence lütfen gidip gerekeni yapın. Arkadaşım da aynı şeyi yaşadı tüpünü kaybetme ihtimali bile vardı böyle bir sorun yaşamayın en azından

Neden yatmadın? Bu işlem yapılacaksa başka bir yolu yok ki. Kendinize zarar verirsiniz.

Perşembe günü adetiniz 19 gün gecikmiş. Bugün 21 gün olmuş yani. 21 gün gecikmeyle çok rahat görürdünüz keseyi. Korkup evde durarak daha kötü şeylere davetiye çıkarıyor olabilirsiniz. Gerekirse başka doktora gidip 2.bi görüş alın ama dış gebelikse tüpünüzü kaybetme riskiniz de var niye bu riski alıyorsunuz

Doktor emin degilim dis gebelik oldugundan hafta sonu oldugu icin renkli ultrasonda yok dedi ben gec dollenme ihtimali olabilecegini dusunuyorum
20 gün geçmiş adetinizden. Geç döllenme de 1 hafta içinde belli oluyor. 20 günde kese minikte olsa görünürdü. Beta 4000 iken gördüm bende keseyi. Bence başka bir doktora teyit edin ve aynı şeyi söylerse yatışınızı yaptırın. Tüplerinize zarar gelirse tekrar çocuk sahibi olma konusunda sorun yaşamanızı istemeyiz

Yüksek ihtimalle dış gebeliksiniz ve bu durum çok ciddi birşey lütfen doktorunuzu dinleyin kendi başınıza birşeyler yapmayın çok daha kötü sonuçlarla karşılaşırsınız Allah korusun regli bukadar geçmişken değer bu kdr yukselmisken kesenin görünmemesi normal değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…