Beta HCG yorum lütfen

Mrh canım geçen hafta pazartesi özele gittim karından ultrason ile muayene etti gebelik kesesi göründü bebeği besleyen Kordon'da gorunuyor dedi ama şuan bebeği göremedim ayın 15 de tekrar gel kalp atışında duyarız dedi şuan 5+4 teyim ultrason kağıdı verdi onda bişey görünüyor ama ne anlamadım ayın 15 de 6+2 olucaz inşallah kalp atışını duyarim
Kız daha nokta kadar görememen çok normal 😂 inşallah hızlı hızlı atan minniş kalp seslerini duyarsın 🥰 kalp atışlarını duyamasan bile korkma 8.haftasında kalp atışı duyanlarda var tamam mı rabbim tamamına erdirsin inşallah 🥰💕

Merhaba arkadaşlar bende bugün Dr gittim 6+2 haftalık olarak Dr. Hiç hoslanmicam şeyler söyledi yolk sac kesesi görünüyor ama 4.2mm dedi büyükmüş internette araştırdım 7.2 ve 8.5 olanlar var 12. Haftaya kadar kuculuyormus yani karından ultrason ile bebeği göremedi alttan baktı bebeği gördü kalp atışı yok dedi cumaya kadar bekleyelim yine kalp atışını duymazsak kürtaj dedi bu şekilde olup düzelen varmı kalp atışını sonradan duyan varmi

Kimyasal gebelik yaşadım her şey yolundaydı en son beta 1900 olmuştu ve bir gün sonra çok kanamam oldu maalesef... 🥹
2.dk da çıktı sence var mıdır bend , soft diye bir erken gebelik testi ile yaptım adetime 2-3 gün var

Eklentiler

• 1000015644.jpg
    1000015644.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 4
  • 1000015640.jpg
    1000015640.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 4
X