BETA HCG TESTİ SONUC

İnşallah gönlünce her şey güzel olur böyle tatlı heyecanlar çok güzel oluyor
Evet cok guzel oluyor ama su kurtajdan sonra korkularim artdi bide deger dusuk cikinca ama saolsunlar herkez moral verdi benim gibi olanlar cokmus allahin izniyle yukselecekdir sabahlari bulantim oluyor hafif kokulardan yemek yerken midem bir acayip oluyor insallah hamileyimdir valla kusmasinda raziyim

Ya harikasiniz cok saolun cok sevindrdiniz beni allah size bagislasin moralimi yerine getirdiniz hepiniz
yani düşük kötü olacak diye bir şey yok

şöyle düşün bu değer zaten 0 dan yükselmiyor mu ?

sen erken farketmişsin erken öğrenmişsin

benim değerlerim iyi arttı ben kalp atışı durması sonucu kaybettim o ayrı ama

kuzenim 6.5 öğrenip sağlıkla 5 yaşına getirdi

değer düşük diye endişelenmeye hiç gerek yok demem o kendinizi strese sokmayın akışına bırakın

2 günde bir 2 kat artacak mı önemli olan o

Haklisin sonucda adetden iki gun once ogrenmis oldum insallah yukselecek

Kizlar dun konu acmisdim silik cikmisdi testim bugun kanda 39 cikdi beta adete iki gun var acaba yukselirmi boyle olup yukselen varmi kizlar bir kurtajim varsi uc ay once bos gebelikden

Bennn 31 el öğrendim şimdi 2 yaşında bir afacan oldu

Galiba yukseliyor degerim kani bekleyemedim

Eklentiler

• image.jpg
    159,1 KB · Görüntüleme: 50
Kizlar dun konu acmisdim silik cikmisdi testim bugun kanda 39 cikdi beta adete iki gun var acaba yukselirmi boyle olup yukselen varmi kizlar bir kurtajim varsi uc ay once bos gebelikden
Merhaba bende şuan boş gebelik yaşıyorum maalesef , kese var fakat bebek yok kürtaj olacağım önümüzdeki hafta ne kadar süre sonra hamile kaldınız? Çok zor bir süreç Allah yardımcımız olsun sürekli tekrardan olacak mı bu sefer doğurabilecek miyim diye düşünüyorum:\ Bir kez de kimyasal gebelik yaşadım üstelik

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin

İki adet gordum sonra hamile kaldim bende bilmiyorum yeniden ayni seyi yasarmiyim allah bir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…