Beta hcg sonucum

hireath55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
7
3
Merhaba kızlar en son 28 Haziran'da adet oldum. Bir sonraki adet günüm 26 temmuz gösteriyodu. Düzenli 28 günde bir oluyodum. Adet olmadım 5-6 gün gecikti bu sabah evde test yaptım aşırı net çizgi çıktı sonra öglen doktora gittim ultrasonla bakınca göremedim sen bi kan ver yarın bakarız sonucuna dedi, şimdi sonuç cıkmıs e nabızdan baktım beta 2544 çıkmış.
Hesaplara göre 4 hafta 5 günlük oluyor bugün. Pek bi bilgim yok sormak istiyorum doktorun bu kesenin görmemesi normal mi bugun?

Vajinal mi baktı?

Kasıktan baktıysa göremeye bilir ama vajinal bakıpta göremediyse bir problem olabilir

Benim 2600 küsürlerde vajinal bakıldı ve görünmedi ben de korkup buraya konu açmıştım hatta iki gün sonra gittim tekrar doktora göründü, şu anda 16 haftalık hamileyim
Doktorumda genellikle 3000 lerde görünür demişti, korkmayın yani görünür Allahın izniyle

Çok tesekkur ederim yorumun için, sağlıkla kucagına alırsınız insallah

3 bin ve üzerinde karından gözükür 2 gün sonra değerin 5 bin küsur lerde olacağı için gözükebilir daha çok yeni vajinalda gözükür bence stres etme sorun yok daha çok yeni çünkü bol bol dinlen bol su iç ağır iş vs yapma

Konuyla alakası yok ama bu ay çok adet gecikmesi okudum bu ayın özelliği nedir bilmiyorum bir bucuk yıl evliyiz eşim varikosel den ameliyatta oldu nüksetti hatta bu ay adetimin bugün 7 gün oldu gecikti 5. Günü kan verdim 1,20 çıktı beta hiç bir belirti yok lekelenmeler oluyor tek tük kahve rengi çok aşırı degil parmak ucu kadar doktor bekleyelim pazartesi günü tekrar kan alip beta ya bakalim dedi 5 6 aydır da hep 28 günden düzenliydi bu ay ne oluyor anlamadım ve bir çok kişi yazmış bu şekil de olan çok bu ay evdeki testlerden alıcam yarın bakalım onlarda ne çıkıcak sonuç allahım inşallah geç döllenme olmuştur çok istiyoruz gebelik

Maşallah baya yüksek çıkmış bazen geç görünebiliyor canım çok duydum umarım sağlıklı güzle ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…