BETA HCG sonucum 1440 çıktı ama bebek kesesi görünmedi benimle aynı durumu yaşayan varmı acaba ?

sonradanguru

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
21
8
Merhabalar bugün BETA HCG sonucum 1440 çıktı ama bebek kesesi görünmedi benimle aynı durumu yaşayan varmı acaba ? Doktorum erken olduğu içib olabilir dedi cumartesi günü tekrardan gideceğim . Var mı böyle bir durum yaşayan arkadaşlar tedirgin oldum

3500 geçtikten sonra görülüyor kese genelde cumartesi görürsünüz keseyi

4070 ti kese gözükmedi haftaya gittim keseyim gördük bu hafta klp atisinj dinlicem inşallah bende korkmuştum endişe etmeyin hayırlısı insallah

4070 ti kese gözükmedi haftaya gittim keseyim gördük bu hafta klp atisinj dinlicem inşallah bende korkmuştum endişe etmeyin hayırlısı insallah
Yaa çok sevindim herşeyin yolumda gitmesine benimde yarın kontrolüm , en son salı günü 1440 dı değerim , doktor hesap yapıp cumartesi günü gelin dedi , umarım görünür

Yaa çok sevindim herşeyin yolumda gitmesine benimde yarın kontrolüm , en son salı günü 1440 dı değerim , doktor hesap yapıp cumartesi günü gelin dedi , umarım görünür
6. Veya 7 haftaya kadar biraz sabır etmeliyix Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hepimize

1500 üstünde kese görünür kesin teyitli bilgi 22000dü gebeliğimi öğrendiğimde keseyi Dr görmüştüm 5+3 haftalıktı. Bir hafta sonra da kalp atışını duydum.

Her gebelikte süreç birbirinden farklıdır kesin olarak 1500 de görünür 2000 de görünür gibi bir durum yok. Karından ultrason ile görülebilmesi için 2500 lu değerlerin üzerine çıkmasını bekliyorlar. Endişe etmeyin inşallah görürsünüz siz de değer artınca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…