Beta hcg sonuç??

nurrrx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2022
231
101
24
Marhabalarr ,
Hanımlar bi sorum olcaktı, bugün beta hcg için kan testi yaptırdım, ama e nabızdan baktığımda böyle bi sonuç gördüm. Bu ne demek bilen varmı acaba hiç anlamadım? Arkadaşım, belki sonuç çıkmıştır ama bazen doktorun sisteme girmesi gerekiyor sanırım gözükmesi için dedi. Daha çok kafam karıştı ??

Eklentiler

• 3502D400-B91B-4292-974F-63D20EC97FDB.png
    55,1 KB · Görüntüleme: 251
Sıfır çıkmış yani hamile değilsiniz anlamına geliyor

Sağ üstte sıfır yazan değer sizin değeriniz. Referans aralığı girmemişler o olması gereken rakam Açıklamaları uzun olduğu için yazılmamış

Eklentiler

• FFD7E1C1-1AD1-43FE-9B41-2DF1EE71CDEB.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 233
Ben de merak edip size bakayim dedim, cok sasirdim sonucunuza, o kadar emindim ki, gebelik testini tekrar ettiniz mi çizgi kaybolmuş mu?

Ben de merak edip size bakayim dedim, cok sasirdim sonucunuza, o kadar emindim ki, gebelik testini tekrar ettiniz mi çizgi kaybolmuş mu?
Elimde gebelik testi yok maalesef , bende çok hevesle bi sonuç beklemedim üzülmemek için ama bunuda beklemiyordum sabah artık doktora sonuç gösterip ultrasona gircem. Niyeyse içimden bi ses çok emindi ama hayırlısı tedavilerime başlarım artık

Doktorunuza da söyleyin gebelik testinde silik gördüğünüzü ama hayırlısı olsun birde sizin istediğiniz zaman değil nasip olacağı zaman geliyor bebekler, tamamen nasip yani, gönlünüzce olsun

Doktorunuza da söyleyin gebelik testinde silik gördüğünüzü ama hayırlısı olsun birde sizin istediğiniz zaman değil nasip olacağı zaman geliyor bebekler, tamamen nasip yani, gönlünüzce olsun
Tabi öyle hayırlısı olsun Söyledim doktora gittiğimde gebelik testini, artık bakalım. Cümlemize inşhAllah

Merhaba iki gündür şebeke olmayan bir yerdeydim merak ettim sonucunu canım :) Sonuç negatif hayırlısı olsun inşaallah ama yinede ümidini kaybetme olacak Allah'ın izniyle...

Merhaba iki gündür şebeke olmayan bir yerdeydim merak ettim sonucunu canım :) Sonuç negatif hayırlısı olsun inşaallah ama yinede ümidini kaybetme olacak Allah'ın izniyle...
Evet canım negatif çıktı hayırlısı olsun, onun dışında pcos olduğumu öğrendim, 2 gündür çok kötüydüm bende ama şükür şuan iyiyim

Bu pcos noluyo acaba, ne oluyoda pcos olduğu çıkıyor ne yasaniyo
Pcos polikistik over sendromu, hamile kalmaya engel degil ama biraz daha zorlayici. Yumurtaliklarda ya yumurtanin tam olusmamasi yada olmasi gerekenden fazla buyumesi ve catlama olmadigi icin kistlesmesi. Sagliksiz yumurta oldugu icin döllenme de olmuyor yani, killanma, sivilce olusabiliyor. Umarim aciklayici olmustur doktora gidince kistlerden anlasilir, baska nasil cikar ortaya bilmiyorum

Teşekkür ederim canim. Sivilce ve killanma gereğinden fazla oluyo herhalde. Kistlerde alttan muyanede gözüküyor sanirim. Benim hormonlara iyi dedi doktor. Alltanda bakti 6 milimlik zararsız bi kist var adetle atilir her kadinda olur dedi. Bende pcos yoktur simdi dimi. Doktor bisey demedi çünkü duphaston verdi adet olamiyorum diye isyan ettim en son

Aslinda tam olarak bendede oyleydi bende 4 mm likti sonra adet duzensizlesfi ve cok sancili oldu sonra komple 4 ay adet gormemistim bence bidaha git bi kadin doguma baska doktora cunku hepsi tam bakmiyor, pcos bende normal ultrasonla goruldu alttan degil

Ben infertilite ye gidiyorum doktorlar iyi ama asistanlar giriyo cok gelen var

Ben infertilite ye gidiyorum doktorlar iyi ama asistanlar giriyo cok gelen var
Coğu uğraşmamak için sallıyor ama yine siz bilirsiniz bende 6 yıldır sırf yanlış teşhisten dolayı doğum kontrol hapı kullandım ve hepsi boşaymış gitmediğim yer de kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…