Beta HCG sabit kalıyor

Zmrut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
11
12
31
Merhaba kızlar ben 27 ocakta adet oldum adet bitiminden 2 gün sonra lekelenme oldu ertesi gün yani 4 şubatta beta HCG 47 çıktı,
6 şubatta 53,
7 şubatta ise 52,
8 şubatta 54,
10 şubatta 61 çıktı varmı aranızda böyle birşey yaşayan şu an leke kanama hiçbir şey yok.

Bende bugün gittim adetim 1 gün gecikti daha öncesinde de evde test yaptım (ilk gün yok denilcek kadar azdı 2 Gün sonra yaptim biraz belirginlesti ertesi gun yine yaptım daha belirgin oldu cizgi) bugun ki beta hcg değerimde 68.9 çıktı ve düşük değerin dedi. Bende de çok açık bir kahverengi akıntı var kan diyemem yerleşme dediler. Cuma günü yine test e gidicem ve bana en az 2 katı artması gerek sağlıklı bir gebelik diyebilmek için dedi yani 150le re çıkması gerekiyor

Merhaba kızlar ben 27 ocakta adet oldum adet bitiminden 2 gün sonra lekelenme oldu ertesi gün yani 4 şubatta beta HCG 47 çıktı,
6 şubatta 53,
7 şubatta ise 52,
8 şubatta 54,
10 şubatta 61 çıktı varmı aranızda böyle birşey yaşayan şu an leke kanama hiçbir şey yok.
kimyasal gebelik olabilir.

6 şubatta 53,
7 şubatta ise 52,
8 şubatta 54,
Zümrüt hanım sonucunuz ne oldu acaba

X