Beta hcg lütfen yardımcı olurmusunuz

uzunzamansonra

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2022
42
8
27
Merhaba hanımlar lütfen bana yardımcı olun 29 nisan son adetimin ilk günü 28 güne bir adet olan birisiyim adetimin gecikmesiyle evde test yaptım pozitif çıktı dün doktora gittim kese görünmedi kan testi verdim beta hcg 294 çıktı doktor düşük 2 güne bir kan testi alıp kontrol edicez dedi sizce hamilemiyim bu arada ilk gebeliğim

2 güne bir aynı yerde aynı saatte kan ver artış düzenliyse iyi. Daha değer düşük olduğu için görülmez ultrasonda görünebilmesi için 3bin olması lazım.

Merhaba hanımlar lütfen bana yardımcı olun 29 nisan son adetimin ilk günü 28 güne bir adet olan birisiyim adetimin gecikmesiyle evde test yaptım pozitif çıktı dün doktora gittim kese görünmedi kan testi verdim beta hcg 294 çıktı doktor düşük 2 güne bir kan testi alıp kontrol edicez dedi sizce hamilemiyim bu arada ilk gebeliğim
Benimde en son regl 24 nisan 32. Gunde adet olurum 35. Gun kanda 292 ile ögrendim iki gun sonra 508 di bence sizinde normal degeriniz en az bir bucuk kati artmasi lazim düzenli artiyorsa bence sorun yoktur 🙂

Hesaplamalara göre 4+5 çıkıyor ama ben daha geç döllendiğini düşünüyorum yumurtanın buda düşük çıkmasına bi sebepmi?

Merhaba gebeliğiniz hayırlı olsun benimde sat 28 nisan. 32. Günde değerim 571di bugün yine kan vericem. Haftaya kese muayenem var inşallah. Sizin nasıl geçiyor hamilelik belirtileriniz nasıl? Benim kasık ve göğüs ağrım vardı kasık ağrım iki gündür baya azaldı. Biraz stres yapıyorum bu durumu 🙁 varmı kasık ağrısı azalan?

Merhaba gebeliğiniz hayırlı olsun benimde sat 28 nisan. 32. Günde değerim 571di bugün yine kan vericem. Haftaya kese muayenem var inşallah. Sizin nasıl geçiyor hamilelik belirtileriniz nasıl? Benim kasık ve göğüs ağrım vardı kasık ağrım iki gündür baya azaldı. Biraz stres yapıyorum bu durumu 🙁 varmı kasık ağrısı azalan?
Merhaba kasık ağrısı bendede var ama sürekli ve yoğun bir şekilde değil aynı adet olucakmışımda ağrıyomuş gibi inşallah yarın benim değerimde yükselmiş olur güzel haberlerle geliriz 🙏🏻

Benimde idrar testinde ve kan testinde pozitifti ancak boş kese olarak görünüyordu yaklaşık düşük yaptım kendiliğinden dustu

Ben ilk gebeliğimi hiç unutmam 234,3 ile öģrenmiştim ve dr direk hamilesin demişti kese görmek icin bi süre bekledim hatta randevuma sehir dışindayim die 1 ay sonra gitmiştim kendi dr um olsun diye beklemiştim😊 yani 2 gunde bir gel fln dememişti hiç. Siz sakin olun hamilesiniz tebrik ederim ❤️

Benimde idrar testinde ve kan testinde pozitifti ancak boş kese olarak görünüyordu yaklaşık düşük yaptım kendiliğinden dustu
Çok geçmiş olsun Allahım inşallah en kısa zamanda kucağınızı doldursun.Ayy korkuttunuz beni 2 gün aralıklarla kan testi verdim yükseliş 2 katından fazla yükseldi kesede göründü 22 sinde Allah izin verirse kalp atışını duyacağız 🙏🏻

Ben ilk gebeliğimi hiç unutmam 234,3 ile öģrenmiştim ve dr direk hamilesin demişti kese görmek icin bi süre bekledim hatta randevuma sehir dışindayim die 1 ay sonra gitmiştim kendi dr um olsun diye beklemiştim😊 yani 2 gunde bir gel fln dememişti hiç. Siz sakin olun hamilesiniz tebrik ederim ❤️
Çok teşekkür ederim zaten tekrar gittiğimde 674 olmuştu ikinci kan testini yapmadı gebesin dedi 1 hafta sonra vajinal ultrasonla keseyi gördük 22 sinde Allah nasip ederse kalp atışı için gidecez ama burda okuduklarım bazen beni çok korkutuyor boş kese falan korkuyorum

Çok teşekkür ederim zaten tekrar gittiğimde 674 olmuştu ikinci kan testini yapmadı gebesin dedi 1 hafta sonra vajinal ultrasonla keseyi gördük 22 sinde Allah nasip ederse kalp atışı için gidecez ama burda okuduklarım bazen beni çok korkutuyor boş kese falan korkuyorum
Hiç birsey için endişelenmeyin. Allah in dediği olur...Ve tebrik ederim insallah evladiniza saģlıkla kavusursunuz🥰

Kızlar banada yardımcı olur musunuz pazartesi sağlık ocağında kan verdim 65 cıktı bugün özel bir hastanede verdim 92,45 çıktı artışı azmı cok tedirgin oldum üç ay önce düşük yaptım aynı şeyleri insallah yaşamak istemiyorum

X