Beta HCG hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.754
832
33
Merhaba arkadaşlar polikistik overliyim adet geçikmesiyle kan verdim beta hcg sonuçlarım bu sekilde
2 Eylül 15.02
5 Eylül 78.74
7 Eylül 283.1
9 Eylül 598.5
12 Eylül 780.4
13 Eylül 830.5 olmuş
11 Eylül akşamı çok az kahverengi lekem geldi iki defa ondan sonra hiç gelmedi ama beta HCG m iki gündür nerdeyse artmıyor başına böyle bişey gelen var mı acaba hala doktora gitmedim en son gittiğim bir doktor vardı ona danıştım ultrasondan bakmak lazım dış gebelikse eğer sonlandırmak müdahale etmek gerektiğini söyledi bundan önce 3 kere düşük yaşadım 3 ünde de doktora gittiğim gün lekelerin gelmeye başlayıp düşük yaptım o yüzden doktora gitmeye de korkuyorum alttan muayene ediyolar bide bu ne kadar doğru bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen içimi ferahlatacak biseyler söyleyin

İnşallah sağlıklı bir gebeliktir. Eğer dış gebelikse mecburen alıyorlar. Dr a gitmelisin. Dışarda büyümeye devam ederse tüpü de almak zorunda kalabiliyorlar.
Belki de korkulacak birşey değildir. Başlarda 2 katına çıkmış.
2 kere düşük yapınca genetik test yapıyorlar. Kan Ankaraya gidiyor yaklasık 2 hafta sonra sonuç cıkıyor. Ona göre ilaç ile gebelik devam ediyor. Mesela üç arkadaşımda pıhtılaşma sorunu cıktı. Düşük sebebi belli oldu. Doğum boyunca ilaç kullandı.
Hakkında hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…