beta hcg düşüyor ama kanama başlamıyor

İlk başta çok geçmiş olsun ama bu ayki denemede inş gönlünüzdeki gibi sağlıklı bir gebelik olurben şuan çok stresliyim ne olduğunu tam bilsem ona göre kendimi hazırlayacağım ama belirsizlik çok zor

bugün gittim 19 mm olmuş çatlatma iğnesi vurdu. bakalım sonuç nasıl olacak. sizde durum nedir? kimyasal mı ?

Hayır değerim yükseldi doktor takip yapıcaz dedi şuan ne olduğu belli değil
yaaa umarım bizi yanıltır ve sağlıklı bir hamilelik olur. eğer yükseldiyse kimyasal gebelik ihtimali bitti. geriye yalnızca dış gebelik ve normal gebelik kaldı. lütfen Allah'ım normal olsun

yaaa umarım bizi yanıltır ve sağlıklı bir hamilelik olur. eğer yükseldiyse kimyasal gebelik ihtimali bitti. geriye yalnızca dış gebelik ve normal gebelik kaldı. lütfen Allah'ım normal olsun
Ya inş normal gebeliktir gerçekten dualarınızı bekliyorum,Rabbim kimseye yaşatmasın bu zorlukları mutlu olacakken stresten kendimi yiyip bitirdim

Ya inş normal gebeliktir gerçekten dualarınızı bekliyorum,Rabbim kimseye yaşatmasın bu zorlukları mutlu olacakken stresten kendimi yiyip bitirdim
Stres daha da zorlaştırıyor. Atlatmış biri olarak şunu söyleyebilirim oluruna bırakmak en doğrusu, forumu dolanırken görmüştüm biri demişti ki, eskiden betahcg mi varmış kadınlar regl gecikince hamile olduğunu düşünür ve zamanın geçmesini bekler sonuçta ya Doğum yapar ya da hamile olmadığını anlarmış fazla gelişmek fazla bilmek de iyi değil. Ben size dua ederim siz de bana edin lütfen. Bugün çatlatma iğnesi oldum inşallah sağlıklı bir gebelik yakalarım

Ya evet öyle düşününce insan rahatlıyor ama sonra sunulan senaryolar korkutuyor , Allah içimize ferahlık versin inş siz de sağlıklı gebelik yakalarsınız inş bu sefer

Bendede tam tersi durum var beta hcg progestan yukseliyor ama kanama var surekli Benim ikinci tup bebek denemem.
Transferden sonra beta hcg degerleri
9. Gun 24
11. Gun 88
13. Gun 438
10. Gunde cok kanamam oldu doktora gittim ama duzen li artmaya devam etti 12. Gunde azaldi halada Ara ara devam ediyor sizce artislar Nasil

artışlarınız doktorların tam istediği şekilde olmuş. kanama belki tedavi ile ilgili bir durumdur. siz doktorunuza kanamanızı söylediyseniz zaten endişelenecek bir durum yok. görünen o ki hamileliğiniz oluşmuş. umarım çok sağlıklı bir şekilde ilerler

Evet canim Turkiyedeki tup bebek doktorum artislari cok begendi Benim sorunum burdaki doktorlar hic bir sey bilmiyor o kadar ultrason yapti bana diyorki aaa Evet bir kan war ama bilmiyorum neyin kani Insallah canim

Evet canim Turkiyedeki tup bebek doktorum artislari cok begendi Benim sorunum burdaki doktorlar hic bir sey bilmiyor o kadar ultrason yapti bana diyorki aaa Evet bir kan war ama bilmiyorum neyin kani Insallah canim
evet maalesef her zaman iyi doktora denk gelemiyoruz ama bence artışlar tam aranan şekilde. umarım o kanama da sadece tedavi ile ilgilidir. en kısa sürede kesilmesini dilerim. aynı heyecanı ben de yaşayabilirim inşallah

Merhaba kaçıncı gün embriyosuydu acaba ben 6.gün test yaptırdım 16cikti 8.gün 22 cıktı ve kendimi bitap ettim ağlayacam diye ama sizin 9. Gun 24mus

Merhaba kaçıncı gün embriyosuydu acaba ben 6.gün test yaptırdım 16cikti 8.gün 22 cıktı ve kendimi bitap ettim ağlayacam diye ama sizin 9. Gun 24mus
2 günde minimum %70 artması gerekiyor diyorlar ama siz takibe devam edip doktorunuza sorun bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…