Beta hcg düşüp tekrar yükselir mi ?

mavideniz111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2023
28
6
25
Merhaba arkadaşlar ayın 16 sına çatlatma iğnesi yaptırdım daha sonra ilişkiden 8 gün sonra beta hcg verdim 2.02 çıktı ondan bir 4 gün sonra tekrar kan verdim 0.73 olmuştu ama hala hasta olmadım bir gün geçti Suan yükselme durumu olabılır mı acaba

Merhaba hanımlar 13 gün kanda 0.2 cikti adetimden bir gün geçti kahverengi lekelemeyin oldu regalmi olucam acaba yada kanda yükselme olurmu döllenme yeni oluyo olabilirmi

Merhaba hanımlar 13 gün kanda 0.2 cikti adetimden bir gün geçti kahverengi lekelemeyin oldu regalmi olucam acaba yada kanda yükselme olurmu döllenme yeni oluyo olabilirmi
Kahverengi lekelenme adet belirtisi olabilir bir kaç güne adetiniz başlamassa gebelik testi yapın inşallah vardır

Kaçıncı günde adet başlıyor acaba 13 gün negatifti bugün 14 gün adetim dün olmalıydı olmadi Bi gün geçti
Aslında kan testini erken yapmamışsıınız 13. Günde Yapmışsınız olsaydı çıkardı diye düşünüyorum ama dediğiniz gibi geç döllenme durumu olabilir o yüzden adetiniz 1 hafta daha gelmesse tekrar baktırın😊

Merhaba arkadaşlar ayın 16 sına çatlatma iğnesi yaptırdım daha sonra ilişkiden 8 gün sonra beta hcg verdim 2.02 çıktı ondan bir 4 gün sonra tekrar kan verdim 0.73 olmuştu ama hala hasta olmadım bir gün geçti Suan yükselme durumu olabılır mı acaba
Canım bildiğim kadarıyla zaten önce düşüyor, döllenmenin etkisi ile tekrar yükseliyor. Çoğu kişi takip yaptırdığında 13.günden falan anca yükselmeye başlıyor. İğneden 17 güne kadar reglolmazsan birdaha kandan baktırırsın olmadı

Aslında kan testini erken yapmamışsıınız 13. Günde Yapmışsınız olsaydı çıkardı diye düşünüyorum ama dediğiniz gibi geç döllenme durumu olabilir o yüzden adetiniz 1 hafta daha gelmesse tekrar baktırın😊
Buğun köyü kahve akıntı başladı Bi kaç damla pembesi kan büyük ihtimalle yarına açılır adet olurum olmadi bu ay hayirlisi olsun diyelim ama şunu net anladım 9 gün snra iğne etkisini geçiyor teşekkür ederim

Buğun köyü kahve akıntı başladı Bi kaç damla pembesi kan büyük ihtimalle yarına açılır adet olurum olmadi bu ay hayirlisi olsun diyelim ama şunu net anladım 9 gün snra iğne etkisini geçiyor teşekkür ederim
Pembemsi diyince aklıma yerleşme kanaması geldi ama sizin adet başlangıcınız öyleyse daha iyi bilirsiniz tabiki🥺rica ederim inşallah bir dahaki ay daha güzel haberler alırsınız💗

Catlatma ignesinden 10 gun sonra beta 4.5 cikti sizce gebelik varmi geçen catlatma ignesinden 11 gun sonra 0 di degerim yardımcı olursanız çok sevinirim

İnşallah çok tsklr inşallah öyledir yine bir hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama değer yükselebilecek bir değer degilmi
İğnenin etkisi geçmiştir degilmi
İğnenin etkisi 7 8 günde geçiyor diye biliyorum değeriniz yükselecek gibi geldi bana olumlu düşünelim olumlu olsun inşallah güzel haberler alırsınız☺️

X