Beta HCG değerleri hakkında

hulyatryki

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2023
57
19
30
Merhaba hanımlar ben daha önce de bu konu hakkında konu açmıştım adete 3 gün kala gebelik testi sonucum 33.6 çıkmıştı beklenen adet günü yani dünde sağlık ocağında kan vermiştim bugün sonucu almaya gittim 58.6 çıkmış aile hekimim buna gebelik diyemem dedi moralim bozuldu açıkçası geçen ay 29 unda adet oldum en son ve şuan adet kanaması falan yok 1 gün geçmiş oluyor adetten sizce değerin artması düşük mü gerçekten de bu değerle gebelik yok mudur pazartesi kadın doğuma gidicem ama sizlere de danışmak istedim bu tür şeylerle karşılaştınız mi süreç nasıl ilerledi

Gebelik var ama maalesef sağlıksız 2 gün sonra yine kan verin aynı kalırsa veya yine az az yükselirse dış gebelik ihtimali oluşur azalırsa kimyasal gebeliktir. Bol bol dua edin

Gebelik var ama maalesef sağlıksız 2 gün sonra yine kan verin aynı kalırsa veya yine az az yükselirse dış gebelik ihtimali oluşur azalırsa kimyasal gebeliktir. Bol bol dua edin
Teşekkürler cewabınız için inşallah pazartesi günü kadın doğuma gittiğimde değerler artmış olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…