beta hcg değerim için yardım kızlar

incisu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2007
1.283
5
kzılar dün adet tarıhımdı
6 martta çatlatma iğnesi oldum
bu sabah beta hcg ölçtürdüm 284,77 çıktı
sızce ben kac haftalık hamıleyımm
bu rakamla ikiz olma ihtimalim varmıdır:CüvCüv:

beta hcg den ikiz oldugunu anlayamazsın canım...ultrasonda gözükür ikiz oldugu...sanıyorum 4 haftalık hamilesin şuanda...

canım tebrikler ,,4 haftalık hamilesin , sanırım tek,, ikiz değill ama bir tahmin sadece,a.s

incicim son adet tarihi baz alınarak söylendiği için arkadaşlar 4 haftalık demişler ama aslında 2 haftalık hamişsin güzelimm

Slm arkadaŞlar benım beta hcg 822,1 doktor bana 2 haftalık dedı ıncının nasıl 2 haftalık oluyor onun kı daha dÜŞÜk deĞıl mı

Merhaba Arkadaşlar
Ben ilk gebeliğimde 5 haftalıkken düşük yaptım.Bu ay adetim gecikmediği halde beta hcg testi yaptırdım.32 çıktı, üç gün sonra 232'ye yükselmişti dört gün sonra yani bugün emin olmak için sonkez yaptırdım ve 1344 çıktı.Çıkan değerler normal midir ?Şimdiden teşekkür ederim

Merhaba Arkadaşlar
Ben ilk gebeliğimde 5 haftalıkken düşük yaptım.Bu ay adetim gecikmediği halde beta hcg testi yaptırdım.32 çıktı, üç gün sonra 232'ye yükselmişti dört gün sonra yani bugün emin olmak için sonkez yaptırdım ve 1344 çıktı.Çıkan değerler normal midir ?Şimdiden teşekkür ederim

bence çok güzel tebrikler canım darısı 5 yıldan sonra bana duaet nolur bide düşükten nekadr sonra hamiş oldun?

Merhaba Arkadaşlar

gözünaydınnnkaydirigubbakcemile2 darısı ben ve benim gibilerin başına adetinde kaç gün önce yaptırdın testi:sm_confused:

Merhaba Arkadaşlar

Bu kadar kısa süre içerisinde aralarında çok büyük fark var çıkan değerlerin.Son tahlilde Çokkk yüksek görünüyor neden bilemeyeceğim cnm.Dr a git istersen

X