Beta hcg değeri

canoski

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
44
12
28
Merhaba 2 gün önce test verdim 299 beta hcg değeri çıktı 2 gün sonra yine ver dedi doktor gelişim var mı diye bugün yine verdim 568 çıktı sağlıkla ilerleme var mı sizce ?

Normde 2 günde yüzde 50den fazla artması lazım aynı saatte verirsen seninki bence gayet normal 2400 ü görene kadar kan ver ondan sonra gerek yok vermene

Normde 2 günde yüzde 50den fazla artması lazım aynı saatte verirsen seninki bence gayet normal 2400 ü görene kadar kan ver ondan sonra gerek yok vermene
Bir daha istenmedi kan tahlili ama bir doktora başlayacağım haftaya perşembe o ne diyecek bakalım

10 gün gecikmede mi 568 çıktı canım benim de 7 gün geçti bugün kan verdim 421 çıktı normal mi acaba
1 gün öncesinde de 421 çıkmıştı ertesi gün 538 ama gece kahverengi lekelenmem oldu devamı gelmedi bir sorun mu vardır sizce ya yoksa yerleşme kanaması falan mı acaba çok korkuyorum düşük falan olsa hemen kanı verdiğimin akşamı olmaz heralde

Eklentiler

• IMG_3822.png
    115,7 KB · Görüntüleme: 11
Benimde hafif kanamam var progestan başladı doktor bir muayene ol doktora göre hareket et canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…