Beta hcg çok yüksek acaba ikiz olabilir mi ?

buukeett

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2024
12
5
31
Merhaba arkadaşlar 3 Ekim tarihinde 3 embriyo 3. Gün transferi oldum 12. Gün beta hcg 3204 14. Gün beta hcg 7841 aynı değerleri alan varsa yazabilir mi acaba ikiz olabilir mi

Merhaba arkadaşlar 3 Ekim tarihinde 3 embriyo 3. Gün transferi oldum 12. Gün beta hcg 3204 14. Gün beta hcg 7841 aynı değerleri alan varsa yazabilir mi acaba ikiz olabilir mi
Merhaba cnm hayırlısı olsun belki 3ü de tutmuştur bilemeyiz rabbim ol derse oluyor. Neden 3 embriyo koydurdun çok riski cnm ya. Rabbim en kolaylikla nasip etsin

Amin teşekkür ederim 3. Denememdi son embriyolardı doktor 3 emriyoyuda koydu . Amin teşekkür ederim
3üde tutarsa varya seni büyük bir savaş bekliyor cnm aboo 3 tane evde bicirik düşününce bile yüzümde gülümseme oluştu. Rabbim gönlüne göre versin inşallah cnm

Merhaba hayırlı olsun bence ikiz olabilir fazla geldi bana da ana tabii asıl kese görününce belli olur 🤩 bir şey soracağım yaşınız kaçtı acaba 🙏🏼

31 yaş korkuyorum ucuz olmasından bende ikizse yine iyi 😂
Yaşınızı tutma olasılığı için sordum o zaman hepsi tutmuş da olabilir 🥲 ama ikiz bile riskliylen üçüz çok riskli bir gebelik hem bebek hem anne açısından umarım gönlünüzden geçen olur sizin ve bebeğiniz için en güzeli neyse o olsun kese göründükten sonra yazın merak ediyorum ❤️🤩

İkiz gibi canım. Benimde 9. Gün 555 11. Gün 1427 çıktı ikiz kalp atımını duyduk cumartesi günü

Yaşınızı tutma olasılığı için sordum o zaman hepsi tutmuş da olabilir 🥲 ama ikiz bile riskliylen üçüz çok riskli bir gebelik hem bebek hem anne açısından umarım gönlünüzden geçen olur sizin ve bebeğiniz için en güzeli neyse o olsun kese göründükten sonra yazın merak ediyorum ❤️🤩
Teşekkür ederim riskli olduğu için sordum zaten buraya ben koydurtmadm işlem sırasında son anda dr koymuş uctaneyi anestezliydim çıkınca söylediler

Merhaba, 1. Bebegıme tüp bebekle hamile kalmıstım 12. Gun 570 di 2. Si doğal yollarla gebelıkti 5gun gecıkmeyle 12.000 den fazlaydı tek bebek var☺️ bence sizin ikiz degıl normal deger 3 embrıyo transferıne göre

X