beta hcg… bakar mısınız?

Liliiiik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
65
3
38
Merhabalar,

Sat 12 mayıs.Adet düzeni için hap kullanıyordum bu ay bıraktım regl olamadım.. 28-29 günde bir oluyorum.

4 gün gecikmeyle beta verdim 1,20 çıktı. İlişkiden 22 gün sonra başka da ilişki olmadı. Söktürücü kullanacağım yükselme ihtimali yok değil mi

yükselmez artık

yükselmez artık
Teşekkür ederim… ama hala regl olmadım bende tarlusalq başladım. Acaba geçen aylar haplar sayesinde regl olduğum için gelmemiş olabilir mi? Hap kullanırken hep 28-29 günde bir oldum. 12 mayıs regl tarihimdi. 9 haziran da olmam gerekiyordu ama hap birtiği için muhtemelen olmadım bende12 sinde beta yaptırdım emin olmak için…. Sizce tekrar yaptırmalı mıyım? Dediğim gibi ilişkiden 22 gün geçmişti

Teşekkür ederim… ama hala regl olmadım bende tarlusalq başladım. Acaba geçen aylar haplar sayesinde regl olduğum için gelmemiş olabilir mi? Hap kullanırken hep 28-29 günde bir oldum. 12 mayıs regl tarihimdi. 9 haziran da olmam gerekiyordu ama hap birtiği için muhtemelen olmadım bende12 sinde beta yaptırdım emin olmak için…. Sizce tekrar yaptırmalı mıyım? Dediğim gibi ilişkiden 22 gün geçmişti
yani söyle düsün ilişkiden 22 gün gecmis. ondan sonra ilişki yoksa en gec döllenme 17gün önce olabilir. 17 günde de gebelik hem kanda hem de idrarda çok net çıkardı. ben ilişkiden 16 gün sonra 300 gibi bir değerle öğrenmistim hamileliğimi. o yüzden artık yükselmesi çok mümkün görünmüyor sizin değerin.

X