Beta HCG artışı normal değil

bebegim10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
52
9
31
Kizlar doktorum bos gebelik olabilir demişti dün kesen boş ve yeterince buyumedi sata göre 7+5 um ama doktorun dediğine göre 6 haftalık falanim
Bugün dayanamadım yine tahlil yaptırdım 19 temmuzda 8900 olan beta HCG bugün 10900 olmuş neden bu kadar az artmis dusuk mu yapicam korkuyorum

Eklentiler

• 1000077437.jpg
    1000077437.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 178
Kizlar doktorum bos gebelik olabilir demişti dün kesen boş ve yeterince buyumedi sata göre 7+5 um ama doktorun dediğine göre 6 haftalık falanim
Bugün dayanamadım yine tahlil yaptırdım 19 temmuzda 8900 olan beta HCG bugün 10900 olmuş neden bu kadar az artmis dusuk mu yapicam korkuyorum
Olabilir canım biraz daha bekle tekrar ultrasona gidersin

Kese boyum ilk 8.89 du bir hafta sonra 12 olmuş az artmis boş olabilir dedi 🥹
Stres yapma kendine, yorma kendini de 1/2 hafta daha bekle zaten bebek oluşmazsa mecbur kürtaj der doktorun bekle bakalım daha zaten erken haftalardasın

4 hastalıktan itibaren kullanıyorum ilk 8 çıkmıştı progeston fitil kullanmaya başladım 10 a yukseldi hala kullanıyorum bugün bu şekilde çıktı 🥹
Progesteron düşüklüğü var canım kese büyüme hızından anlamıyorum pek yalnız progesteron düştüğünde düşük olma durumu olabiliyor. Bilen arkadaşlar daha detaylı yazarlar

Progesteron düşüklüğü var canım kese büyüme hızından anlamıyorum pek yalnız progesteron düştüğünde düşük olma durumu olabiliyor. Bilen arkadaşlar daha detaylı yazarlar
Doktor 5 in altında olursa tehlikede demissti ama daha bebeği de göremedim ben 🥹

Bir acile git yine canım sen progestan vermiş miydi doktor?
Evet canım ilk ogrendigim günden itibaren kullanıyorum zaten ilk ogrendigim de 8 çıktı progestan doktor kullanalım dedi 10 gün sonra birdaha kan verdim 10 çıktı bugün birdaha verdim 7 kusur çıktı 🥹

Ayni durum bendede vardı 10 gün bekledim tekrar gittim kalp atışlarını duyduk bence biraz bekle öyle git bende duphaston hap kullanıyorum progestan hormon ilacı

Bir acile git yine canım sen progestan vermiş miydi doktor?
Acile gitmeyi düşündüm ama aynı seyleri soylerlerse umudum yine kırılır diye korkuyorum cuma günü gittigim doktor bir hafta sabret ne olur olmaz geç döllenme ise dedi daha önce 3 defa mukuslu kahverengi akıntım gelmişti pembe ve kahvernhi akıntı normal her hamilelikte illa olur demişti kırmızı kan gelmediği sürece demişti

X