Beta hcg artışı benim gibi olan var mı

Karen18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
28
5
Merhabalar. Sürpriz bi hamilelik var ama net değil.
Adete nerdeyse 5-6 gün kala kan testi 9 gösterdi.
1 buçuk gün sonra 27.
Ve üç gün sonra iki katından fazla artması gerekirken 71 olmuş. (Dün baktırdım)

Üstelik bugün sabah hafif olan mide bulantıları ve kasık ağırları tamamen geçti
Bu şekilde gebelik sürdüren var mu sadece bunu merak ediyorum .ya da kimyasal mı sonuç aldınz. Yarın regl günüm
Yardımcı olursanız sevinirim kötü bişey yazmaktan kimyasal vs yaşadıysanız çekinmeyin. Hazırlıklıyım sadece merak ediyorum var mu bu şekil diye.

Bu arada erken gebelik testi en erken ne zaman çıkıyormuş gördüm ilişkiden sonra 8. Gün akşam ilk çok silik çizgiyi aldım. Daha önceki gebeliklerimde de 9. Gün akşam genelde pozitif sonuç gördüm. Düşük vs oldu.

Sizi şüpheye düşüren ne oldu düzgün artmış görünüyor bende de benzer bi durum var kafam kazan oldu artık yorum okumaktan düşünmekten :)

Sizi şüpheye düşüren ne oldu düzgün artmış görünüyor bende de benzer bi durum var kafam kazan oldu artık yorum okumaktan düşünmekten :)
Önceki gebeliğimde adete iki gün kala 200 küsürlü öğrendim ve adet iki gün geçince 1300leri gördüm ve sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım şükürler olsun ama daha öncesi sağlıksız ve düşükle sonuçlanan gebeliğimde böyle küçük sayılar küçük artışlar şeklinde oldu. O yüzden endişelendim

Ve bu arada yarın son kez vereceğim inşallah test. Çünkü yarın adet günüm zaten orda daha da netleşecek gibi geliyor artış hızı vs ile. Şüphelerimden biri de bugün kesilen mide bulantım

Siz de mi aynı durumdasınız
Bence korkulacak bir durum yok çünkü her gebelik birbirinden farklı neyse ki deneyiminiz var. Bence artışta düşüklük yok değer gayet iyi durumda geldi bana. Bende de fazla artış var. Peki deneyiminize göre fazla artış sıkıntı mı acaba bende ondan korktum.

Benim 21 temmuz 3.5 beta
24 temmuz 93.50 beta
28 temmuz 930 beta

Nasıl değerlerim sizce. Bu arada bugün yarın adet olmam gerekiyordu.

Olur mu 3-4 katı artmış bunda nasıl sıkıntı olabilir ki maşallah. Olası 2 durum geldi aklıma
1. Köken genetik ile alakalı her kadının bedeninde farklı olabiliyor değer. O yüzden mesela yazıyor 3. Hafta atıyırum değer 5-70 4. Hafta 17-1000 vs olmalı gibi. Önemli olan artış hızı sağlıklı olduğunu gösterir
2. Çoğul gebelik çok yüksek rakamlar hızlı artışa rağmen çoğul olmayan da var elbette ama sizinki bana bu hissi uyandırdı.

Çok teşekkürler içim biraz olsun rahatlıyor bunları duyunca. Canım sıkıldı biraz. Kimisi dış gebelik olabilir dedi kimisi mol gebelik vs dedi. Kafam karman çorman oldu. Cumartesi günü doktora gideceğim randevu aldım. En son 30 haziran da regl oldum

Keşke birkaç gün daha erkene alsaydınız beklemezdiniz ama tabi beklemek her zaman daha iyi ben o değerlerde alırdım hemen iki üç güne çünkü 1bin küsürlerde kese görünüyor diye biliyorum. Dış gebelikte artış kararsız oluyor diye hatırlıyorum üstelik kanama ve ağrı oluyor. Bu kadar yüksek değerde dış gebelik duymadım mol olayını da bilmiyorum. Ama bence çoğul gebelik bekliyor olabilir sizi. Hayırlısı olsun hakkınızda. Bakalım benim durum ne olacak

Mol gebeliğe baktım şimdi cumartesi olan randevunuzu bu hafta içi bi yere alma şansınız yok mu. Tamamen netleşecektir o zaman herşey

Çoğul gebelik gibi duruyor sanki . 26 temmuz da 200 bile çıkmış olsa değer mesela 900 e birden yükselmiş

Çoğul gebelik gibi duruyor sanki . 26 temmuz da 200 bile çıkmış olsa değer mesela 900 e birden yükselmiş
Mol gebeliğe baktım şimdi cumartesi olan randevunuzu bu hafta içi bi yere alma şansınız yok mu. Tamamen netleşecektir o zaman herşey
Mol gebelik neymiş peki okudum ama hiç bir şey anlamadım ben ya. Daha 4 haftalık 30 haziran da regl oldum en son. Gitsem bile şimdi bi şey göremeyecek bana niye bir hafta bekle öyle gel diyecek diye cumartesi gününe aldım açıkçası.

Anlamadım bende hiç. Bi kaybım oldu önceden o yüzden biraz korkuyorum çoğul gebelik olsun inşallah ama kayıp olmasın inşallah ya. Kafam çok karışık benim de cumartesini bekliyorum heyecanla

Anlamadım bende hiç. Bi kaybım oldu önceden o yüzden biraz korkuyorum çoğul gebelik olsun inşallah ama kayıp olmasın inşallah ya. Kafam çok karışık benim de cumartesini bekliyorum heyecanla
Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. insan kötü düşününce çağırıyor kötüyü. İyi düşün güzel düşün

Vajinal ultrason ile görülür 4 haftada da, madem almışsınız beklemek em güzeli tüm cevapları almış olırsunuz hiç soru işareti kalmaz. Mol gebelik olayı da çoğul gebelik muhabbeti gibi seçenekler arasına koyulmuş ama illa bu diye birşey yok bilgim de yok. Bakın benim gibi olup kimyasal olan da çok başka hikayeleri olan da çok. Bekliyoruz bir umutla. Sonuç ne olursa olsun hayırlısı olsun diyelim

ben sizinki kimyasal diye düşünmüyorum hiç. Çünkü ben daha önce kimyasal yaşadım onda sizinki kadar artık asla olmuyor.
atıyorum ben farkettiğim zaman beta 100 dü diyelim sonra 120 oldu sonra 90 ve düşüşe geçti ve 0 oldu. yani sizin artış kimyasal olamayacak kadar iyi bence. boşuna kuruntu yapıp canınızı hiç sıkmayın. inşallah güzel haberlerle gelirsiniz

Ciddi misinizzzz ben hiç böyle küçük değerler de görmedim 2-3 kart artış olur hep diye düşündüm 70 görünce umudum azaldı. İnşallah olur . Hayırlısıyla olur kolayından olur. Ben pcosum gebelik benim için zorken ve başka sağlık problemleri ile uğraşıyorken sürpriz geldi o yüzden sonucu merak ediyorum çoj

Kızlar bende var mı adetime 4 gün var

Eklentiler

• A604B257-6ED1-4765-B862-5FA398F7EB52.jpeg
    30,2 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…