beta hcg 8.72 sizce ne demek ??????

deepp

Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin..
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2011
693
14
selam kızlar adetime 4 gün var çatlatma iğnesi oldum bu ay iğnenin 14. günüydü bugün kan testi yaptırdım 8.72 çıktı sonuç sizce hamilemiyim değilmiyim benim gibi olan var mı aranızda..

selam kızlar adetime 4 gün var çatlatma iğnesi oldum bu ay iğnenin 14. günüydü bugün kan testi yaptırdım 8.72 çıktı sonuç sizce hamilemiyim değilmiyim benim gibi olan var mı aranızda..
çatlatma iğnesı yumurtayı gereklı olgunluğa eriştirio ve öyle çatlatıyo yanı iğne olduunuz gun çatlıycak dıye bişiy yok 3 gun sonrada catlayabılır nıtekım öyle olmus heralde vurunduğunuzda yumurtanız kç mm idi hatılıo musunuz şimdilik bırazcık dusuk ama adet gununzde normal bı degerde olcaktır tebrık edıorum sizi hayırlısıyla kucanıza alırsınız ınsalalh

kac mm oldugunu blmyorum dr sölemdi ama gayet vermli 3 yumurtam olmustu tesekkr edrm güzl dlekldgnz icn umarm dedgnz gbi olur..

tatlm bende blmyorum ki ne dmek bu smdi ds gebelik flan mi acaba

canım en iyisi sen doktorla konuş geçen biri burda hamileydi değeri dokuzdu kimyasal gebelik çıktı tabi senin değerlerinin arrtışı çok önemli yarın yine kan ver

canım en iyisi sen doktorla konuş geçen biri burda hamileydi değeri dokuzdu kimyasal gebelik çıktı tabi senin değerlerinin arrtışı çok önemli yarın yine kan ver

canim doktora hemen gtmek istemiyorum adetmin gecmesini beklicem testi tekrarlcm artk nasip.. bende arastrdm bi arkadasnda benim gbi 8.80 ckms ve dgeri yükselmis.. ins benimde öyle olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…