beta hcg 46,07 çıktı.kahverengi akıntım var.yorumlarınızı bekliyorum.

ozlemk arkadaşıma katılıyorum.Benim doktorumda vermemişti o ilacı keseyi görmeden.İyikide vermemiş dış gebelikmiş.Allah korusun tüpüm alınabilirdi,ölüme kadar götürebilirdi.Genelde bilinçli doktorlar keseyi görmeden vermiyorlar.

Bu arada bebişin hayırlı olsun,Allah cc. sağlıkla kucağına almanı nasip etsin :)

Son düzenleme:

Yalnış yapıyosun keseyi görmeden kesinlikle kullanmaman gerekli. Yalnış anlama ama eşin doktor mu? bak bi arkadaş yazmış sebebini. Ya dış gebelikse ne olacak? Allah korusun içtiğin ilaç kendine zarar herşeyden önce.Ve hiç bir doktor vermez telefonda konuştuğun doktor o an ne anladı da öyle dedi adam belki keseyi gördüğünü düşünmüştür. Böyle bir riske girme lütfen. Bekle sabret bikaç gün Allah ın izniyle keseyi gör önce zaten doktorlar gerekli gördüğünü verecektir sana. Kahverengi akıntı malesef güzel şeylere işaret olmuyor ama bunu yaşayıpta evladını sağlıkla kucağına alan anneler var. Yat bol bol dinlen. Kahve sigara asitli şeylerden uzak dur mecbur kalmadıkça kalkma ve ağır bi iş yapma. İnşeAllah rabbim evladını sana bağışlar.

canım bebeğim 10 günlüktü.geç döllenme ile oluşuştu.ne yazıkki bugün düşük yaptım.Allah kimseye böyle bi acı yaşatmasın.

canım çok sağol.maalesef bugün düşük yaptım Böyle bi acı olamaz.parça parça içimden gelirken bende parçalandım.doktor en son ilişki tarihini sordu.12 şubat dedim.o zaman döllenme olmuş.daha 9 günlükmüş.bu etapta düşük olması iyi dedi.kürtaj olacaktın yoksa dedi.Allah böle uygun gördüyse vardır bi hayır.Rabbim dermanını verecektir inşallah.

canım,

demekki sağlıklı bir gebelik değilmiş, eğer sağlıklı bir gebelik olsaydı bunları yaşamazdın. 3 kez yaşadım bilirim ne demek olduğunu. ama nolur üzülme bak demekki hamile kalabiliyorsun, kanaman bittikten sonraa korunma, hamile kalman daha çabuk olur.

Çok büyük geçmiş olsun..

üzülmemek elde değil,eşim çok destek oluyo unutuyorum acıları bi nebze de olsa.çok sancı oluyor.minoset kullanıyorum.doktor da senin söylediklerini canım.sağlıklı bi gebelik değilmiş demekki dedi.korunmayın dedi.çarşambaya bi daha gidicem.ama merak ettiğim şu.ne kadar süre korunulmaz.ara veriliyormu veriliyosa ne kadar beklemem gerekiyor.

eğer kürtaj olsaydın 3 ay korunma veriyor dr rahimdeki yaranın iyileşmesi için. ama bu kendiliğinden düştüğü için korunmaya gerek yok.

canım bebeğim 10 günlüktü.geç döllenme ile oluşuştu.ne yazıkki bugün düşük yaptım.Allah kimseye böyle bi acı yaşatmasın.

canımm üzülme ne olur, o seni cennette bekleyecek inşallah.. ama belliydi başta sanki porblemli olduğu. yumurtaya can veren allahım sana da verir elbet defalarca hemde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…