beta hcg 46,07 çıktı.kahverengi akıntım var.yorumlarınızı bekliyorum.

adetimden 3 gün sonra yaptım testi. eşimle kan uyuşmazlığı var. kahverengi akıntı endişelendiriyor.

bi kadin dr sine gitsen daha saglikli olur ama kan uyusmazligi varsa kanamali durumlarda anti d ignesi yapilmasi gerekkebilir yada Progesteron kullanman gerekebilir bu konuda en iyi Doktor bilgilendirir sizi biz burdan pek bisey yapamayiz maalesef

kasılarımda ağrı oluyor.1,5 yıldır korunmuyodum.5 aydır tedavi görüyodum.bu ay aşılama yaptırıcaktım.kendiliğinden hamile oldum.tedirginim biraz.

doktora gittim bugün. kese görünmedi karından baktı ultrasona.2 gün sonra gel dedi.akıntı için progestan kullanaym mı dedim.keseyi görmeden tavsiye etmiyorum dedi.burda araştrıyorumherkes progestan kullanıyor.kafam karıştı.

o Zaman bol dinlen cok kendini hirpalamadan iki gun bekle .kahverengi akinti yerlesme kanamasida olabilir baska birseyin haberciside,hakkinizda hayirlisi olsun

o Zaman bol dinlen cok kendini hirpalamadan iki gun bekle .kahverengi akinti yerlesme kanamasida olabilir baska birseyin haberciside,hakkinizda hayirlisi olsun

çok teşekkür ederim canım. şu an yatıyorum.seviniyorum ama içimden.öyle bi durumdayım.yansıtamadım dışarıya.

Canim üzülmeni hic istemem ama adetin 3. Günü icin 46,07 degeri biraz düşük degil mi ??
Bn de bugun ogrendim adetime daha 1 gun vardi. Bhcg 290 cikti.. anlamadim acaba seninki gec döllenme mi oldu ki?

canım herkeste farklı oluyormuş.16sında adet olmam gerekiyodu,18inde testte silik çizgi çıktı,hastanede idrar testinde pozitif çıktı.kan testi yaptırdım.orda da 46.07 çıktı.doktora gittim.cumaya bi kan testi istedi.tahminen 17-18 günlük hamileyim.

akıntın nezamandır devam edıyo canm nasıl çokmu yogun azmı

düne göre azalma var.2gün önce başladı.dün ara sıra oluyodu.geceye doğru rengi biraz daha koyu kahve oldu.bugün seyrekleşti.

inşallah bişe olmaz canm gebelıkde kanama düşük tehlıkesidir ama kanamayla devam eden gebelıklerde var allah yardımcın olsun inşallah ama neden progestan vermemişki

inşallah bişe olmaz canm gebelıkde kanama düşük tehlıkesidir ama kanamayla devam eden gebelıklerde var allah yardımcın olsun inşallah ama neden progestan vermemişki

amin canım.inşallah Allah herkese bu duyguyu yaşatır.keseyi görmeden tavsiye etmiyorum dedi.ama eşim kullanmamı istedi.günde bi tane alıyorum.

amin canım.inşallah allah herkese bu duyguyu yaşatır.keseyi görmeden tavsiye etmiyorum dedi.ama eşim kullanmamı istedi.günde bi tane alıyorum.

al bencede al ne mantıkla vermemiş ki o ılac tutunacak bebegn tutunmasına dusecek bebegnde atılmasına yardımcı olan bı ılaç canm bnm 4 dusuk 1 erken dogumun oldu suan neler yasadıgını çok ıyı bılıyorm her gebelımde malesef kanamm oldu allah yardımcın olsun

Amin canım. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. dua ediyorum önce herkese sonra bana olsun diye.

Yok kızlar eğer gebe değilseniz adet olmayı sağlıyor bu ilaç, eğer gebeyseniz bebeğin büyüyüp tutunmasını sağlıyor. ama kese görünmeden pek vermek istemiyor. eğer dış gebelikse kanamayı durdurup bebeğin vücudun herhangi bir yerinde tutunmasına yardımcı olduğu için. ben yaşamıştım aynı şeyi ve vermedi, çok yalvardım keseyi görmeden vermem dedi. iyi kide vermemiş, dış gebelikmiş ve eğer o kanama dursaymış ölümüme bile sebep olabilirmiş

Arkadaşım inşallah seninki yerleşme kanamasıdır ama bence dr un vermediyse kafana göre kullanıp riske atma kendini.

canım doktorum ameliyatta olduğu için başka doktora göründük.aramıştım doktorumu kahverengi akıntım var progestan kullandım.iyi yapmışsın dedi.gel bakalım dedi.ben gidene kadar ameliyata girmiş.bende orda başka doktora göründüm.ultrasondan baktı.göremedi bişey.rahim duvarın kalınlaşmış.hamilelikte olur zaten dedi.akıntı için progestan önermiyorum keseyi görmeden dedi.ama için rahat olsun istiyosan kullan dedi.ben tedirgin oldum içmemeye karar verdim.eşim sana sürekli bakan doktorun ne dediği önemli deyip günde bi tane kullanmamı söledi.bana da mantıklı geldi kullandım.folik asitte kullanıyorum.

17-18 günlük degilsin canim, 1 ayliksindir 4 haftalik yani. Çünkü son adet tarihinin ilk gününden seni hamile.die hesapliyorlar. E iki adet arasida 1 ay..o yuzden 1 ayliksin... nette otomotik gebelik hesaplayicilar var. Oraya gir. Son adet tarihini yaz ve sonucunu bildir burda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…