Beta Hcg 45

Crnfua

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2015
229
174
28
Merhaba
Beta Hcg değerim normal mi 2 gün gecikti reglim. Tecrübesi olanlar var mı bu süreçte ne yapmalıyım

Eklentiler

• IMG_7239.png
    123,7 KB · Görüntüleme: 114
2 gunde yuzde 60 artmasi yeterli erken baktirmissiniz ona gore iyi bence hic stres yapmayin

2 gunde yuzde 60 artmasi yeterli erken baktirmissiniz ona gore iyi bence hic stres yapmayin
Benim biraz kafam karıştı adetim 3 gün gecikti herhangi bir kanama yaşamadım. Aynı yerde mi vermek sağlıklı sizce testi? Farklı yerlerde farklı sonuçlar aldım
21 temmuz da 33 iken(hastane), 22 temmuz sabah 25(sağlık ocağı), 22 temmuz akşam 45 çıktı(hastane)

Sağlık ocağındaki sonuç yanlış olabilir mi? Başka laboratuvar olduğu için, hastanede yaptıklarım birbirini tutuyor çünkü. Yarın tekrar hastanede vereceğim

Aynı yerde ver sürekli 2 güne bir takip et hergun verne ve başka yerde değil aynı yer sağlık ocağında verebilirsin sürekli

Çok teşekkür ederim genelde herkesin değeri yüksek çıkmış forumda benim düşük olunca bi moralim bozulmuştu

O hatayı ben yaptım sen yapma 3 gün 3 gece ağladım sağlıksız gebelik diye. Güvendiğin tek bir yerde ver ordan takip et. Günlerce kendime gelemedim. Ama birinin yanlış hatalı sonuç olduğunu keseyi görünce anladım

Selam kızlar ne zamana kadar hcg baktırılmalı? Sürekli baktırmak da insanı strese sokuyor gibi

Selam kızlar ne zamana kadar hcg baktırılmalı? Sürekli baktırmak da insanı strese sokuyor gibi
1000 üzerine çıkınca doktorum beni çağırdı alttan keseyi görünce artık hcg baktırmanı istemiyorum dedi

1000 üzeri olunca alttan usg ile görünmüştü kese. Bence fazla kan verip stres olmamak gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…