BETA HCG 30 ÇIKTI

canım ben ayın 9 unda 20 ile öğrendim dün yaptığım beta sonucum 2800 dü. düşük olması önemli değil boş yere canını sıkma yeterki düzenli artış göstersin
Bende 10 Ekim'de 28 ile öğrendim 20 Ekim'de 1022 olmuş ❤️

Peki doğru mu kimyasal.gebelikten bi sonraki ay gebe kalma şansının yuksek oldugu

Kızlar merhaba. Muhtemelen en fazla 2-2.5 haftalık gebeyim. Beta hcg 30 çıktı. Ama çok endişeliyim. Bu değer çok düşük değil mi? İlk beta hcgsi düşük çıkıp sonradan yükselenler var mı?
Benimde böyle çıkmıştı 2 gün sonra bidaha kan verdim 90 çıkmıştı normal değerin

merhaba son durumunuz nedir benim 6 gün var adetime 2 çıktı beta çok telasliyim yukselmeyecek diye. bütün belirtileri yaşıyorum
Telaş yapmayın 2 gün sonra kan vermeyin ama adet gününüz geçsin öyle kan verin. Çünkü doktorlar 20 betaya bile şüpheli diyolar çünkü kimyasal olma ihtimali oluyor. Maalesef sabır ile beklemeniz gerekiyor

Telaş yapmayın 2 gün sonra kan vermeyin ama adet gününüz geçsin öyle kan verin. Çünkü doktorlar 20 betaya bile şüpheli diyolar çünkü kimyasal olma ihtimali oluyor. Maalesef sabır ile beklemeniz gerekiyor
öyle yapmayı düşünüyorum acele edip böyle sonuç öğrendim daha sabredeceğim. çok üzüldüm sizin adınıza dilerim bu acınızı unutturacak mutluluklar versin allah size. sağlıklı bir bebek nasip etsin en kısa zamanda 🙏

öyle yapmayı düşünüyorum acele edip böyle sonuç öğrendim daha sabredeceğim. çok üzüldüm sizin adınıza dilerim bu acınızı unutturacak mutluluklar versin allah size. sağlıklı bir bebek nasip etsin en kısa zamanda 🙏
Çok teşekkür ederim rabbim bu acıyı kimseye yaşatmasın inşallah. Umarım bebişiniz sizinledir🤲🏻🥰

X