Beta HCG 3 çıktı hamile miyim?

Yavuz24

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
22
14
27
Selam kızlar. Adetim 4 gün geçti hayatımda hiç daha önce adet gecikmesi neredeyse yaşamadım 1-2 gün dışında. Bugün kan verdim beta hcg 3 çıktı. Kasık ağrım var biraz. Sizce hamile olabilir miyim?

5in alti hamilelik yok demek

araştırma yaptım biraz sonuçları 1 çıkıp hamile olanlar oluyormuş kafam karıştı biraz

Selam kızlar. Adetim 4 gün geçti hayatımda hiç daha önce adet gecikmesi neredeyse yaşamadım 1-2 gün dışında. Bugün kan verdim beta hcg 3 çıktı. Kasık ağrım var biraz. Sizce hamile olabilir miyim?
Gec döllenme olabilir reglin hala gelmezse kan verirsiniz tekrar... kan verene kadar idrar testiyle takip edin bence

araştırma yaptım biraz sonuçları 1 çıkıp hamile olanlar oluyormuş kafam karıştı biraz
Kımyasal gecırıyo olablırsın degerın yukselmıs azalmıs olablr tam sıfırlanınca adet olursun . Yada gec dollenmedır yenı yukselıyor olablır iki gun sonra kan ver anlarız canım

Çok teşekkür ederim canım hayırlısı inşallah 🙏🏻

5 in altı gebelik yok kabul edilir ama hiç gebe olmayan bir bayanın bthcg si 0.1,0 100 gibi yani sıfırlı değerler genelde çıkar 1,2,3,4 gibi değerler de gebelik yoktur ama şüpheli bakılır adet gecikmediyse bir hafta bekletilir geçmişsede geç döllenme olabilir inşallah Hamilesindir

5 in altı gebelik yok kabul edilir ama hiç gebe olmayan bir bayanın bthcg si 0.1,0 100 gibi yani sıfırlı değerler genelde çıkar 1,2,3,4 gibi değerler de gebelik yoktur ama şüpheli bakılır adet gecikmediyse bir hafta bekletilir geçmişsede geç döllenme olabilir inşallah Hamilesindir
Adet gecikmem oldu ama şöyle bir durum var annem bana hamileyken kanda ve idrarda çıkmamış uzun süre. Ablamın hamileliğinde de aynısı oldu. Acaba genetik bir durum olabilir mi kafam çok karışık 2 gün sonea tekrar gideyim o zaman gelmezse. Teşekkür ederim inşallah hayırlısı olsun

Merhaba kızlar benimde bugün endokrin randevum vardı beta hcg de baktırdım adetime 5 gün var 2.50 çıkmış acaba gebelik düşünülebilirmi artarmı ki gebelik yoksa değer bu civarda çıkarmı bilginiz varsa cevap yazarsanız sevinirim

Canım bak belki senin de geç döllenmedir zaten adetin bile daha gecikmedi 😊 Bu Son Olsun Bu Son Olsun

Kizlar ne olur yardım edin persembe günü adetime 3gun kala test yaptım silik çıktı cuma günü kan verdim dün sonucumu aldim9.8di tabi bu kan adete 2. 3gun kalydi hamilesin dedi sağlık ocağı bugün kadın doğuma gittim adettimden bugünle beraber 3gun geçti doktor kan testi yaptı değerim 3.7cikti gebelik yok dedi 1hafta bekle benim durumumda olan var mı yardım edn lütfen çok üzgünüm 😢😢

Ben olmaz diye biliyorum ama yinede sen bikac gün sonra tekrar baktır allahtan umut kesilmez canım

Kizlar ne olur yardım edin persembe günü adetime 3gun kala test yaptım silik çıktı cuma günü kan verdim dün sonucumu aldim9.8di tabi bu kan adete 2. 3gun kalydi hamilesin dedi sağlık ocağı bugün kadın doğuma gittim adettimden bugünle beraber 3gun geçti doktor kan testi yaptı değerim 3.7cikti gebelik yok dedi 1hafta bekle benim durumumda olan var mı yardım edn lütfen çok üzgünüm 😢😢
Kimyasal gebelik geçirmişsin. Döllenme olmuş ama tutunamadan düşük olmuş yani. Adetle atılır gider gayet yaygın bi durum bu canım

X