Gebeliğe Hazırlık Beta hcg 3.20 cikti kan testinde hamile miyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ferbus

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2021
105
18
32
Iki gündür erken gebelik testi yaptım ıkinsindede çizgi görünüyor ama çok silik bugün de sabah kan testi verdim 3. 20 cıktı dediler hamile de olabilirsin olmayanda bilirsin dediler sizce bu değer nedir? Lütfen bilgi verin sevinirim mi üzülürüm mu bilemedim?

Iki gündür erken gebelik testi yaptım ıkinsindede çizgi görünüyor ama çok silik bugün de sabah kan testi verdim 3. 20 cıktı dediler hamile de olabilirsin olmayanda bilirsin dediler sizce bu değer nedir? Lütfen bilgi verin sevinirim mi üzülürüm mu bilemedim?
5 üstü gebelik, 3.20 ise değer henüz gebe diyemeyiz maalesef

Şuan gebe değilsin ama yükselme şansı var 2 gün sonra tekrar test yaptırırsan sonuç daha net olmaya başlar . Hakkında hayırlısı olsun 🤲🏻

Artmaya meyilli gozukuyor bazen kimyasal olacağı zaman erkenden test yapınca böyle sonuclar görmüş oluyoruz mesela ben 3ten 9 a yükselmisti 2 gün arayla gecikince yaparım derken adet günüm tam vaktinde adet oldum 5 e düşmüştü doktor tekrar test istedi de ben vermemiştim sonuçta lekelenmem vardı düşük olabilir falan demişti

Sen cavabı vermiş gebelik takvimi eklemişsin bile. Ben kalp atışını duymayı beklemiştim. Kalp atışı duyulmadan tıbben sayılmıyor neredeyse.
Diğer konum da erken gebelik testini resim olarak atmıştım çizgi var görülüyor iki gün önce koydum onu da bugünde kan testinde böyle cikinca umutlandim aslinda

İki gün sonra yeniden kan verin, iki kat artması lazım. Genelde 3lerde değer çıkmaz yoksa, belki geç dollenme oldu, inşallah nasip olmuştur.
Diğer konum da erken gebelik testini resim olarak atmıştım çizgi var görülüyor iki gün önce koydum onu da bugünde kan testinde böyle cikinca umutlandim aslinda
Amiiin inşallah 🤲🤲

Bakın arkadaş da yazmış bu değer bu şekilde oynama yapabilir ama normal zamanda regl olabilirsiniz. Maalesef regl gecikmeden çıkan sonuç pek mühim olmuyor. Inşallah en başında yakalamışsınızdır ve değer katlanarak artar. Dediğim gibi maalesef kalp atışına kadar sevinmemek gerekiyor.

Ben de aynı durumu yaşıyorum. Prediktörde silik çizgi çıktı kan verdim 2,75. 2 gün sonra normal kaset testte silik çizgi cıktı kan verdim 13,7. Umutla bekleyeceğiz mecbur.

Ben de aynı durumu yaşıyorum. Prediktörde silik çizgi çıktı kan verdim 2,75. 2 gün sonra normal kaset testte silik çizgi cıktı kan verdim 13,7. Umutla bekleyeceğiz mecbur.
Bende şimdi tekrar test yaptım yine çizgi var silik ama 3 tane yaptım üçüde yanlış çıkmaz herhalde 🤔🙏

merhaba, adetime 3 gün kala belirtiler doğrultusunda kan verdim. bu sonuca göre hamile miyim, bilen bilgilendirebilir mi beni?

Eklentiler

• 28A5E49F-8AD3-4BC3-8805-5A086A2D9D3D.jpeg
    28A5E49F-8AD3-4BC3-8805-5A086A2D9D3D.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 1.245
X