Beta hcg 2

Bugün ağrı azaldı ama geçmeyince tekrar gittim acile ultrason çekildi pelviste sıvama tarzında serbest sıvı izlendi dedi doktor bu ne demek oluyor yardımcı olur musunuz
Muhtemelen fallop tüpleriniz sıvı ile tıkalı buda hamile kalmayı zorlaştıran bi etken, enf varsa antibiyotik tedavisi başlarlar. Acile değil iyi bir kadın doğumcuya gidin, sıvı tam nerdeymiş saptasın.

Enf varsa kendi kendine geçmez bebekte istiyosunuz o yüzden siz geçersede gidin. Usgde bu şekilde göründü bebek istiyoruz diye konuşun uygun tedavi versin gerekli ise
Enfeksiyonla olan bişeymi dün akşam birden bire geldi şiddetli şekilde 13 gün öncede doktorum hafif sıvı görmüştü yumurtlamaya bağladı onunla ilgili olabilirmi

Enfeksiyonla olan bişeymi dün akşam birden bire geldi şiddetli şekilde 13 gün öncede doktorum hafif sıvı görmüştü yumurtlamaya bağladı onunla ilgili olabilirmi
Yumurtlama sıvısı başka. Pelviste sıvı genelde fallop tüplerinde yada rahimde oluyor gebeliği zorlaştırır. Enf genel sebebi başka sebeplerde olabilir. Yumurtlama sıvısı 13gün durup çoğalmaz

Betanın 2 çıkması için 2.0 şeklinde sonuç vermesi lazım, laboratuvardan dolayı böyle bazı yerde 0lı verir bazı yerde <2 şeklinde verir. (Değer 0-1 aralığında 2den küçük demek) Daha 8 gün varmış varsada belli olması için erken adet gününüzü bekleyin. Yumurtlama gününü biliyorsanız o günden 7-10gün sonra beta salınımı kanda başla

Merhabalar adetime 3 gün kala aşılamamında 9. Günü beta hcg 2.36 çıktı yükselirmi sizce
Merhaba,yillar once çocuk icin ugrasan ben bugün cok şükür iki cocugum var ve size tecrubelerimi aktarmak isterim. Oncelikle 5 in alti negatif sayiliyor o dalgalanmalar olabilirmis bendede 1, 2 cikiyordu umutlaniyordum ama adet oluyordum her seferinde. Siz daha sonra uzulmemek adina cok kaptirmayin kendinizi ama asilama diyorsunuz insallah bebis yoldadir ,😍iki gunde bir sağlık ocagindan baktirabilirsiniz degerin iki katina cikmasi lazim saglikli gebelikte

Merhaba,yillar once çocuk icin ugrasan ben bugün cok şükür iki cocugum var ve size tecrubelerimi aktarmak isterim. Oncelikle 5 in alti negatif sayiliyor o dalgalanmalar olabilirmis bendede 1, 2 cikiyordu umutlaniyordum ama adet oluyordum her seferinde. Siz daha sonra uzulmemek adina cok kaptirmayin kendinizi ama asilama diyorsunuz insallah bebis yoldadir ,😍iki gunde bir sağlık ocagindan baktirabilirsiniz degerin iki katina cikmasi lazim saglikli gebelikte
Benimde hiç böyle yükleşmemişti o yüzden biraz umutlandım ben klomene adetimin 5. Günü başladım geçen hafta c. Tesi çatlatma iğnesi ve p.tesi sabahta aşılama oldum o yüzeden döllenme geç olanilir ve yavaş yavaş yüksekebilir diye umut ettim inşalah

Uğraşlarınızın karşılığını almışsınız inşallah bizde alırız bizede nasip olur

X