Beta hcg <2

vera53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2023
12
0
30
İlk gebeliğimde geç döllenme olmuştu . Regl günüme 5 gün var , bugün kan testi yaptırdığımda her zaman 0,100 çıkan beta değerim , 2 çıktı . Yine geç döllenmeden kaynaklı bir sonuç olabilir mi ? Daha önce başına gelen varsa yazabilir mi ?

0.100 ile 2 farklı hastanelerde mi yapıldı? Hastnaelerin standart negatif değeri oluyor 2-2,30 gibi direkt negatif olunca onu yazıyolar. Ama geç döllenmeyse sonuctam bağımsız yükselebilir

0.100 ile 2 farklı hastanelerde mi yapıldı? Hastnaelerin standart negatif değeri oluyor 2-2,30 gibi direkt negatif olunca onu yazıyolar. Ama geç döllenmeyse sonuctam bağımsız yükselebilir
Evet fatlu hastahanelerde yapıldı . Sol ve sağ kasıkta da ağrı var . Belirtileri de karşılıyor ama bilemedim

İlk gebeliğimde geç döllenme olmuştu . Regl günüme 5 gün var , bugün kan testi yaptırdığımda her zaman 0,100 çıkan beta değerim , 2 çıktı . Yine geç döllenmeden kaynaklı bir sonuç olabilir mi ? Daha önce başına gelen varsa yazabilir mi ?
Geç döllenme oldu Benim 0.100 ile kalmıştım 3 yaşında oğlum var

5in alti her deger negatif oluyor kac oldugu onemli degil

Merhaba Allah bağışlasın belirtiniz neydi ve gecikme olunca mı lan verdiniz aynı durumdayım şuan ben de <0.1 çıktı 3 gün önce bat 26 temmuz (pkosum geç yumurtluyorm
Merhaba..bende reglimden 3 gün önce kan verdim 5 in altında değer negatif yani..erken mi verdim kanı bilemedim.saglik ocağındaki doktor regl gecmeyince sonuc doğru çıkmayabilir dedi.ama elimde egzama olduğu için ilaç kullanmam lazımdı.bu sebeple erken verdim.sizce beklemeli miyim?

Merhaba..bende reglimden 3 gün önce kan verdim 5 in altında değer negatif yani..erken mi verdim kanı bilemedim.saglik ocağındaki doktor regl gecmeyince sonuc doğru çıkmayabilir dedi.ama elimde egzama olduğu için ilaç kullanmam lazımdı.bu sebeple erken verdim.sizce beklemeli miyim?
Sandığımızdan geç yumurtlayip geç dollenmism olabiliriz. Günlerdir hesap kitap yapıyorum sonunda çözdüm olayı. Bat 26 temmuz y yumurtlama 12vtemmuz (aplikasyona göre) vücudumu tanıyorum kendi hesabıma göre 20 si yumurtlama bat 4 ağustos. Yani ben de 3 gün önce kan vermiş oldum sizin gibi 31inde vermiştim negatifti. Yumurtlamanin 31.gunu. 4 buçuk hafta yani. 1 hafta geç çatlayıp dollendigi için 4.5-1=3,5 haftalığım hesaplarıma göre ve daha yeni yerleşmeye başlıyor 18 ağustosta kendi duruma gitt karından ve vajinal baktı kist yok kese yok ama adet de olcak gibi görünmüyor dedi. Bikac gün sonra kan ver 2 hafta sonra tekrar gel dedi. 2 hafta sonra gidersem 5 buçuk haftalık olacak ki kese de genelde o zamanda görünüyor. (ilk hamileligimde de yumurtlamanin 42.gunu kese görmüştüm 1 hafta geç dollenme olduğu için adetim 1 hafta ileri olarak cihaza girdi 5+5 haftalıkken görmüştüm yani. Kan negatif çıksa da inanmadım, eminim hamile olduğuma. Bakalım nasip Bi hafta sonra kan verip sonraki hafta da dra gideceğim. Kusura bakma canım baya uzun oldu ama. Umut olur diye yazıyorum bence adet tarihi değil de yumurtlama daha önemli öyle Bi hesapla istersen. Allah gönlüne göre versin inşallah 🌺 🌺 🤍

X