Gebeliğe Hazırlık Beta hcg <2.30 cıktı yukselme şansı var mı😔

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim adetime 4 gün kala 0.1 çıktı adet günümde 14.9 du sonra yükselerek devam etti

adetıme 5 gun kala sabaha karsı koyu kırmızı kanamam basladı bu da neyın nesı yaaa
Yeni döllenme olmuş olabilir. Adet gününüzü bekleyip tekrar bir test yaptırın kesin sonuç belli olur. Bişey söylemek için çok erken hamile olabilirsiniz de olmayabilirsiniz de bu değerle
2nin ustunde ckmis canim yukselme sansi var insallah vardir
@SumeyyeKk kuzu seninkide ilk başta böykr birşey değil miydi??
bende 30 temmuzda regl oldum klomen kullanip dr gitmeden gum asiri iliski oldu 1gun var aramizda bende cok merak ediyorum bence sizin gebelik var gibi daha 1hafta var ve deger 2cok yeni olmali hayirlisi olsum darisi basima
Benim adetime 4 gün kala 0.1 çıktı adet günümde 14.9 du sonra yükselerek devam etti

adet gunumuzun arasinda 1 gün var ve bende tesadüf eseri kan verdim 8 gün varken regle bu şekilde cikti

Yerlesme kanaması gibi birsey yasadım bat tarihimde sadece sildikce pembe geliyodu 3. Günü kan verdim regl degildir belki diye ama bat 1.04 cıktı

Bu sekilde olup gebeligini daha sonradan ögrenen varmı? Oldumu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…