beta hcg 10 dan hamile kalan

belirtim yok yarın test vericem,, dua edin..
Dualarım seninle inşallah güzel sonuç alırsın. Bende gebelik testi aldım sabah ilk idrarımla yapmayı düşünüyorum aynı şekilde benim de belirtim yok. Sadece bikaç kere adet olacakmışım gibi karın ağrısı oldu bir gün önce ama bugün o ağrı da kalmadı.

Bende 12 leyle öğrenmiştim. Ama benim bu degerim ilişkiden 1 hafta sonra ydi. Sizin adetinize var mı daha

Dualarım seninle inşallah güzel sonuç alırsın. Bende gebelik testi aldım sabah ilk idrarımla yapmayı düşünüyorum aynı şekilde benim de belirtim yok. Sadece bikaç kere adet olacakmışım gibi karın ağrısı oldu bir gün önce ama bugün o ağrı da kalmadı.
bende kan verdim bakalım ne olacak

aynen kimyasal , ama ben 3 kere çatlatma bir kere aşılama yaptırdım hiçbiri tutmadı
Benimde aynı canım bundan önceki aylar çatlatma yapıldı bu ay da iki aşılamam yapılmıştı tutmadı. Benim aşılama sırasında doktorum rahim ağzı darlığın var onu açıcaz regl olursan dedi. Regl olunca onu yaptırıcam eğer dr bayram tayilinde yaparsa. Sonraki ay da tüp bebek düşünüyorum artık. Çok yoruldum..

Benimde aynı canım bundan önceki aylar çatlatma yapıldı bu ay da iki aşılamam yapılmıştı tutmadı. Benim aşılama sırasında doktorum rahim ağzı darlığın var onu açıcaz regl olursan dedi. Regl olunca onu yaptırıcam eğer dr bayram tayilinde yaparsa. Sonraki ay da tüp bebek düşünüyorum artık. Çok yoruldum..
*İlk aşılamam diyecektim

Cnm merhaba seni eski konulardan hatırlıyorum eşinde varikosel olduğu ve ameliyat olduğu için
Bizdede aynı sorun vardı eşim geçen yıl mart ayında ameliyat oldu gayet değerlerde toplamıştı 6 ay sonra doktorda 1 yıla doğal olur demişti
Ben adetli iken hiç muayene olmamıştım ve doktor baktı yumurta sayın iyiyse bekle acele etme tüp bebek için dedi 30 yaşındaydım ve sayım az çıktı muayenede sonra amh değerime baktırdım oda 0.69 geldi hiç böyle bi sonuç beklemiyodum bende hep eşime odaklanmıştık
Beklemek yerine direk tüp bebeğe geçtim ki yumurta büyütme aşaması çok uzun sürdü ilk 1 hafta yumurtalar ilaca hiç tepki vermedi toplamda 20 gün kadar ilaç kullandım şükür ilktede poztifi gördük 🙏
Diyeceğim şuki artık tüpe yönelmen aşılama zaman ve para kaybı bence doktora bende sormuştum aşılamayı şans düşük ve bu zamana kadar olmadysa aşılamda şans düşük demişti
Ki bendede problem vardı ben hiç böyle bakmamıştım varikosel ameliyatı olup sonuç alanlarda problem tek taraflıydı bence ve tüp bebek bizim sorunumuzu görmye yaradı benim yumurtalarım kalitesizdi ve denk gelmiyordu yani
İnş hayırlısyla sonuç alırsın 🙏

X