BETA HCG 0.100 Adetime 5 gün var

Kubraaaadana

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2024
4
1
23
Arkadaşlar merhaba . Yaklaşık 10-12 gündür gebelik belirtileri yaşıyorum. Bacaklarımda inanılmaz ağrı, bel ağrısı kasık ağrısı var . İki gündür ise göğüste ağrı artı göğüs damarları belirgin olmuş bir durumda . Adetime 5 gün var 8 gün kala kan verdim değerim 0.100 çıktı bugün 5 gün kala yine verdim tekrar 0.100 çıktı negatif. Sabah erken gebelik testi yaptım gözle görülür silik çizgi çıktı . Ben anlayamadım kafam allak bullak yardımcı olur musunuz adetime daha var diye mi böyle yoksa kesin mi bu sonuçlar . Böyle olup sonradan hamile çıkanlar var mı acil cevaplar mısınız?

Test hatalıymış kanda 0.1 çıkarken silik çıkmazdı. Adetine de daha var kesin sonuç denmez, adet gününde tekrarlaman daha iyi olur çok erken test vermene gerek yok

Arkadaşlar merhaba . Yaklaşık 10-12 gündür gebelik belirtileri yaşıyorum. Bacaklarımda inanılmaz ağrı, bel ağrısı kasık ağrısı var . İki gündür ise göğüste ağrı artı göğüs damarları belirgin olmuş bir durumda . Adetime 5 gün var 8 gün kala kan verdim değerim 0.100 çıktı bugün 5 gün kala yine verdim tekrar 0.100 çıktı negatif. Sabah erken gebelik testi yaptım gözle görülür silik çizgi çıktı . Ben anlayamadım kafam allak bullak yardımcı olur musunuz adetime daha var diye mi böyle yoksa kesin mi bu sonuçlar . Böyle olup sonradan hamile çıkanlar var mı acil cevaplar mısınız?
Şu an aynı durumdayım 10 günden fazla oldu ağrılarım var bugün kan verdim 0.100 çıktı yani negatif yarın bi kadın doğuma gitcem bakalım adetime de 6 gün var

Son durumunuz nedir bende aynı şeyleri yaşıyorum bu ay
Bugün regl günümde kasıklarım belimde ağrı vardı adet sancısı gibi tuvalete gittim peçetede hafif kahverengimsi mi desem pembemsi mi desem leke vardı ağrım da oluyor bilmiyorum üstüne görme mi adet mi daha ayırt edemedim bakalm devamı gelecek mi

X