Beta hcg 0.01 sonrada yükselen var mı?

atlasokyanusu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
140
92
25
Son regl tarihim 5 haziran doktora gittim 4 cm kist göründü tarlusal verdi kullandım bitti ama hala regl olamadım bu arada kan testi de verdim 0.01 çıktı 27 temmuzda geç döllenme vs olabilir mi kan testi negatif çıkıp sonradan yükselen var mı

Reglim çok düzensiz olduğu için yumurtlama zamanım belli değil o yüzden dedim, normalde 17 18 temmuz falan gibi en geç regl olmam gerekiyordu testi 27 temmuzda yaptım yani beklenen adet tarihimden 10 gün sonra gibi düşünebiliriz yumurtlama geç olduysa bu şekilde geç döllenme olabilir mi diye düşündüm ama olsa çıkardı yine herhalde kan testinde

Bugün tekrar kan verdim 2.30 çıktı kistim de kanamalı bir kistmiş içine kanayan hemorajik kist deniyor sanırım tarlusal regl olmama yardımcı olmadı doktor farklı bir ilaç yazdı. Kist için doğum kontrol hapı veremedi kalp ilacı kullandığım için . Regl olunca hormon testleri yapılacak

Aynı şeyi yaşayıp okuyanlar varsa diye yazıyorum bugün yeni ilaca başlayacaktım tarlusal etki etmedi diye düşündüm ama bugün regl oldum

X