Beta gcg 0,59 ne demek

oztrkzeynp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
42
6
25
Bayanlar aranıza yenı katıldım bır hafta önce eşimle beraberlik olundu gebelikte beta hcg 0.59 yazıyordu sizce gebelık var mı ya da geç döllenme midir adetim 4 gün gecıyor kafam Allak bullak bırı var geç döllenme dıyor bırı yok dıyor

Eklentiler

• EE2A5C9F-97D6-4F0D-B04E-ACA1336063E4.png
    68,6 KB · Görüntüleme: 99
Canım bence yavaş yavaş yükseliyor benim de ilk öğrendiğimde 1.92'di sonra yükseldi

Kimyasal gebelik de olabilir ama inşallah seninki kimyasal gebelik değildir canım ben bu ay geçirdim de

Attığım fotoğrafta sonuç biriminde bişey yazmıyor yazması gerekiyor mu yoksa üstünde yazan sonuc mu önemli
Şu an senin sonuç 0.59 ama adet gecikmesinde sonucun 0.59 çıkması biraz düşündürücü. Şu an ne var diyebiliriz ne de yok. İlaç falan kullanıyor musun

Şu an senin sonuç 0.59 ama adet gecikmesinde sonucun 0.59 çıkması biraz düşündürücü. Şu an ne var diyebiliriz ne de yok. İlaç falan kullanıyor musun
Aslında ben memletıme gıtmıstım geldıgımde adetime 5 gün vardı çocuk olmaz dıye korunmadıkk adetımı de 4 gün oldu geçeli geç döllenme mi oldu diye düşünüyorum

Değeriniz çok düşük ne yazikki olma ihtimali az ama hayatta mucizelerle dolu biraz daha bekleyip yenileyin inşallah güzel artar gönlünüze göre olsun herşey

Referans değeri etki edıyor mu ben etmiyor dıye biliyordum. Çünkü hamıle olmadığım aylarda kan tahıllı yaptırdığımda referans değer yüksek. Cıkıyor
Referans değeri neye etki ediyor mu? O değer aralığı negatiftir. Sizinki de 0.59 olduğu için bulunduğu referans aralığını yazmış oraya. Atıyorum 25 olsaydı referans değerinde 10-100 gibi bir şey yazardı.

Şu an senin sonuç 0.59 ama adet gecikmesinde sonucun 0.59 çıkması biraz düşündürücü. Şu an ne var diyebiliriz ne de yok. İlaç falan kullanıyor ila
Teşekkür ederim

Aslında ben memletıme gıtmıstım geldıgımde adetime 5 gün vardı çocuk olmaz dıye korunmadıkk adetımı de 4 gün oldu geçeli geç döllenme mi oldu diye düşünüyorum
Yüksek ihtimalle geç döllenmedir çünkü ilişkinin üstünden 9 gün geçmiş, yavaş yükselmesi normal, bebiş isteminiz var mıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…