Beta düşük kese doktorlar

2 günde bir kan ver canım Allah korusun dış gebelik vb hemen anlaşılsın yoksa tüplere zarar verebilir

Değer artışlarımız aynı hatta rahim duvarı kalınlaşması yumurtalıkta gebelik kisti de çıkmıştı . Lekelenmelerim bardı en baştan beri betam 1500 lere gelince tüpte çok küçül zar zor bulabildi dış gebeliği doktorum.

Dış gebelik değilmiş canım normal olarak kesem gözüktü beta yükselmiyor sadece oda zamanında geçirdiğim kanser tedavisinden kaynaklı olabilir dedi

Merhabalar benim de beta 20 Ocak'ta 51 22 Ocak 'ta 103 , 23 Ocak'ta 173 ve son olark 25 Ocak'ta 234 çıktı. Doktor artış istediğim gibi değil dedi. Bat 21 Ocaktı. Kimyasal olma durumu var mıdır? Kanama filan yok. Sadece bugün öğrendiğimden beri sağ kasığımda hafif bir gerginlik var.

Merhaba
16 Ocak son adet tarihim 29 gün sonra regl olmam gerekiyordu yani 13 Şubat falan regl olmadım 5gün geçtikten sonra yani 16 Şubatta idrar testim pozitifti 20 şubatta bthcg 77 çıktı 23 şubatta tekrar kan verdim 106 çıktı. Sanki çok yavaş ilerliyor böyle olan var mı acaba bi lekelenme falan olmadı bu durumu yaşayan var mı

Biraz zaman geçmiş ama belki görürsünüz şuan sizin yaşadığınızı yaşıyorum kanama ağrı yok beta düzensiz artıyor değerim 300 lerde doktorlar bir şey yapmıyor rahim duvarı kalınlaşmış diyorlar sizde durum ne oldu sağlıklı ilerlemiştir gebeliğiniz umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…