Beta değerlerim normal mi dış gebelik olabilir mi

Amin allah razı bende kimyasal yasadim sonra 1 adet gördüm tekrar hamileyim şuan

Amin allah razı bende kimyasal yasadim sonra 1 adet gördüm tekrar hamileyim şuan
Allah sızdende razı olsun hamılesınız suan bana dua edın bende olayım, ben kımyasalla oldugum adetten sonra doktorum korunmana gerk yok dedı bende korunmadım yumurtlama oldu bakalım bende tekrar olabılcekmıyım

Hakkınızda hayırlısı kafanızı dış gebelikle doldurmayın guzel dusunun bence ozele gıdıp baktırın kafanız rahat etsın

Bırde bu seferkı belırtılerınız neydı kımyasal yasadıgınızı nasıll anlamıstınız
Adete 3 gün kala btcg 1.1 cıktı yoktu daha sonra adet günü tekrar test yaptım çift çizgi çıktı sonra test yaptım 190 cıktı daha sonra aşırı bel ve karin agrim oldu ustelemedim normal diye sonra 10 gün sonra kanamam oldu doktor korunmakta gerek yok dedi ilk ay değerim tam 0 lanmadi ondan gebelik oluşmadı daha sonraki ay 4 gün kala beta 26 cıktı

Dualarım sizinle hayırlısıyla inşallah sizinde haberinizi alırız

benımde adetım 5 gun gecıktı gercı benım tam gunu gunune olmuyor ama bır ıkı gun oynar oyle anlayınca sılık cızgı gormustum sonra ılk gun 38.9 la ogrenmıstım 2 gun sonra 96 ya cıkınca onemsemedım 1 hafta sonra saglık ocagı cagırınca 369 cıktı o zaman anlamıstım bır sıkıntı oldugunu, 2 gun sonra 488 olmustu doktora gıttım alttan baktı kese gozukuyo dedı dedım nasıl olur 488 le kese mı gozukur evet bır nokta vardı ama kesemı baska bıseymıydı anlamadık 2 gun sonra tekrar gttım 330 a dusmustu sonra doktor dedı saglıksız gebelık adetle atarsın dıye hemen ertesı gunu adetle attım normaldede cok sancım olur bu sefer dahada sancım oldu doktora gıttm pıhtı gıbı bısey dustu ama neydı o bılmıyorum gercekten patolojıye gıttı korunmana gerek yok bu kımyasaldır dedı acıldekı kadın dogumcu, sonra tabı ben korktum bır sru test verdım kan pıhtılasma testıde verdım ozelde hepsını yaptırdım hatta az once geldı kan pıhtılasma teslerımde normal, vıtamınlerımde, romatızmaya bıle baktırdım oda bazen etkı edebılıyomus oda normal bı tek d vıtamını eksıklıgı cıktı bende onun ıcınde haftalık d vıtamın sısesı verdı doktorum 300.000 lık ıkı tane. Doktor 2. kere aynı seyı yasarsan bakarız demıstı ama ben onları dınlemedım kendım arastırdım buldum hepsını, tedbır benden Takdir Rabbimden çok üzüldüm çok ağladım çunku ben 1 ay oldu hala atlatmıs degılım

Benimde aklıma çoğul gebelik geldi çok hızlı artmış umarım çok güzel bir hamilelik geçirirsiniz hayırlı sağlıklı evlatlar olsun inşallahhh

Ben hiç bisey yapmadim zaten kimyasal da olsa sonuçta oluyor diye düşündüm ben bu kadar erken bile olacağını düşünmemiştim çok şükür allaha hep derler bi ayağı içerde kalıyor yeri cabuk dolar allahın izniyle güzel haberlerinizi bekliyorum

Ama galiba benimki sağlıklı bir gebelik değil
3 şubat 12 çıktı
5 Şubat 17 çıktı bugün yani ve lekelenmem de var tuhaf bir duygu

Benim beta değerim iki gün önce 12 çıktı bugün 17 çıktı hiç memnun değilim bu artıştan

4 yıllık evliyim ve ilk hamileliğimi adetim on gün geçtikten sonra eşimin ısrarıyla test yaparak öğrendim kesemiz oluşmuş içi dolu bir kaç gün sonra kalp atışını duyacaktık maalesef kanamam başladı ve kürtaj oldum. İkinci hamileliğimde doktor adetinin üçüncü günü gel hormon testi yapalım sonuçlara göre hareket ederiz demişti sonuçlar da hamile olduğumu öğrenmiştim ama normal bir adet kanaması olmadığını başından beri tahmin etmiştim ve 20 günün sonunda kesemiz dolmadan onuda düşük yaptım . Üçüncü hamileliğim şuan aşılama yaptırdım adetime üç gün kala lekelenme başladı ve halada ara ara devam ediyor iki gün önce beta değerim 12 bugün de 17 çıktı biliyorum ki bu artışta hiç hayır alamet değil.
Eğer ki aşılama tutmamış olsaydı hiç üzülmezdim ama içinde bulunduğumuz durum beni yıpratıyor tekrar aynı şeyleri yaşıyoruz demek ki bizim imtihanımız da buymuş rabbim herkesin içinde bulunduğu imtihan dan başarılı bir şekilde çıkmasını nasip etsin

Çok geçmiş olsun allah geciktiriyorsa guzellestiriyordur sıkmayın canınızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…