Beta değeri

Kızlar acil yardım hamilelik testi yaptım silik çizgi çıktı kan testi verdim adetim iki gün gecikti beta değeri 34,42 hamilemiyim ne yapmam lazım
Merhaba hayırlı olsun adetiniz bir hafta veya on gün gecikince doktora gidin bence

Gebelikte her zaman risk vardır ama şuanlik herşey yolunda gidiyor gibi isterseniz ilk 3 ay çoğu kişi duyurmuyor hem nazar değmesin diye filan tercih size kalmış

Hayır 3 aydır deniyorduk ve son 1 aydır folik asit kullanıyordum sanırım onun sayesinde..
Folik asit gebeliğe yardım etmez. Olası bir gebelikte bebeğin sinir sistemi için önemlidir. Ben 1 yıldır kullanıyorum ama olmadı faydası sağlıkla gelsin bebişiniz. tebrik ederim darısı bize

Folik asit gebeliğe yardım etmez. Olası bir gebelikte bebeğin sinir sistemi için önemlidir. Ben 1 yıldır kullanıyorum ama olmadı faydası sağlıkla gelsin bebişiniz. tebrik ederim darısı bize
Doğrudur.. ben ona yordum galibaa... darısı tüm içten dileklerimle sizin ve tüm isteyenlerin başına inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…