Beta değeri artık 2 kat artmıyor

Benim ovulasyon haftası acayip ağrım oldu sonra geçti. Adet günüm yarın adet olcakmıs gibi şişlik var. Bakalım yarın saban test yapıcam
Umarım hamilesindir hamileyizdir yarinla beraber 9 gündür gecikiyor bu aydan umitliyim ama heves de etmek istemiyorum Allah ne zaman nasip ederse inşallah

Bende bu beta degeri ile çok ümitli degilim açıkcasi duyamazsak eğer doktor o zaman kurtaj düşünürüz demisti
Ben 2 binden sonra bir dha yaptırmadım ve 3 binde daha kese bile yoktu bebek olmayabilir dediler. 5 haftalikti o zaman ama ben 7. Haftaya kadr bekledim öyle gittim doktora kese olmuş bebeğin kalp atışı var dediler 2 gün geriden geliyor dedi. Bugün tekrar gittim herşey çok iyi ve o 2 günü de tamamlamis. Betaya göre degerlendirmeyin beta 1500 u geçtikten sonra onemi yok o da dış gebelik riski için bakılan birsey artık bebeğin gelişimi ve kalp atışı önemli sizin için. Siz kötü düşünmeyin güçlü olun bebeginize güvenin ki oda size sımsıkı tutusun annesi

Bekledim, düzelir dedim, gelişir dedim, pıt pıt atıyordu kalbi. Ama maalesef cuma günü vedalastim bebegimle ,kalbi durdu

oğlumu ilk öğrendiğimde doktor beta önemli değil dedi betaya bakmadı bile keseye baktı şuanlık önemli.olan kalp atışı

Merhaba şuanki durumunuz nedir

Bebegimin kalbi durdu, cok umitlenmistim ancak şunu anladım beta degerinin belirli bir oranda yükselmesi önemliymis. Rabbim insallah ayni üzüntüyü tekrar yasatmaz
Amin canım çok üzüldüm adına allah kıcağını doldurur inşallah

Merhaba kızlar benimde keseyi görmüştük kalp atışı için çağırmıştı ama lekelenme olunca doktora gittim kan verdim 6 haftalık 18065 çıktı 2 gün sonra tekrar ver dediler 18624 çıktı kese duruyordu doktor çok az kalp atışı duyuyorum dedi kan sonucu için gözükmedim haftaya tekrar gel dedi ama ilerki haftalarda beta bu kadar az artarmı

Merhabalar benim kesem 4.9 mm den 3 gün sonra 5.8 mm oldu doktor sağlıksız almamız lazım dedi bende istemedim bekleyelim dedi sizce durum düzelir mi

Son durumunuz nedir

Kan tahlillerini hep aynı yerde mi yaptırdın aynı yer olması önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…