Beta değeri artık 2 kat artmıyor

2168 ile 2143 arası büyük bir fark yok hanımefendi.Olsa olsa test hatasıdır, deseydiniz ki 2000 di 1000 e düştü tamam birlikte üzülürdük o zaman. Sakin olun. Artık beta hcg değerine göre değil kese gelişimi embryo gelişimi ve kalp atışına göre bakacaktır doktor. Embryo gelişim bilim insanıyım ve diplomalarım yurtdışından. Buraya sizleri desteklemek için geldim. Üzülecek hem kendinizi hem embriyoyu strese sokacak hiçbirşey yok. Başka doktora gittim dediniz onunla devam edin. Belli ki olumlu biri.
Merhaba Benimde adet gunu 71 le ogrendim. 2 gun sonra 175 ti. 4 gun sonra 437 cikti. 5+0da 437 en son dusukmu sizce. Bugun 5+2kan vericem yukselis nasil diye. 5+0 da beta 437 oldugu icin keseyi daha göremedik. Sizce durum nasıl?

Merhaba. 5+6 haftalık gebeyim. Gebeliğimi adetimden 3 gün önce beta testi ile öğrendim. Beta değerim 80 di. 1 hafta boyunca 2 katına artarak çok güzel ilerledi.Beta değerim 1807 iken 4 gün sonra 2168 e çıktı. Doktorum değerin güzel artmamıs yarın tekrar bakalım dedi ve 2143 e düştü. Kese cok kotu gorunuyor saglıksız bir gebelik bunun daha kurtuluşu yok hemen kurtaj yapmaliyiz dedi. Tabi o an üzüntüden ne yapacağımı şaşırdım. Ertesi gün bana kurtaj randevusu verdi. Fakat ben kurtaj olmaya ağlamaktan gidemedim kendimi hazır hissetmiyordum. Baska bir doktora gittim oda gebeligimin gec dollenme olabilecegini, kesenin net bir sekilde gorundugunu kanamam olmadigi icinde 1 hafta beklememi soyledi. Beta artık onemli degil dedi. Pazartesi günü başka bir dr a gittim oda aynı sekilde keseyi hatta bebegi bile gördü cuma gunü tekrar gel kalp atışlarinı bakalım şuan bebeğin 5+3 haftalık gorünuyor ve artık beta onemli degil dedi. En son beta değerim geçen hafta 2143 idi. Bugun ise 3071. Cok cok az artıyor. Yarın doktora gideceğim. Beta değeri bu şekilde olup sağlıklı doğum yapan var mi? Yardımlarınızı rica ediyorum artık düşünmekten kendimi çok kötü hissediyo

Merhaba günüm 5 gündür gecikiyor neredeyse bütün hamilelik belirtilerini yaşıyorum idara testi yaptmistim silik çıktı ertesi gün hemen sağlık ocağına gittim bugün de kan sonuçlarımı aldim ama kan testinde değerim 2 çıkmıştı öğleden sonraya özelden kadın doğuma randevu aldım doktor daha erken demisti tarih verdi ayın 29 da tekrar kan testi yapılacak acaba yükselir mi aranizda böyle şey yaşayan oldu mu?

Gerçekten mi Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın hemen kürtaj falan olma bekle istersen birkaç gün yada başka doktora git
Bir çok doktora gittim , dün gece çok sancılandım. Bugunde doktordan doktora gittim. Ultrasonda her şey gorunuyor zaten gecen hafta kalbi atıyordu bu hafta ise hareketsiz bir sekilde oylece duruyordu. Kesesi de bozulmustu , kan tahlillerimde düşmeye başladi 😪 inanmak istemedim ama 5 doktor da aynı seyi söyledi...

Bir çok doktora gittim , dün gece çok sancılandım. Bugunde doktordan doktora gittim. Ultrasonda her şey gorunuyor zaten gecen hafta kalbi atıyordu bu hafta ise hareketsiz bir sekilde oylece duruyordu. Kesesi de bozulmustu , kan tahlillerimde düşmeye başladi 😪 inanmak istemedim ama 5 doktor da aynı seyi söyledi...
Üzülme hayırlısı böyleymiş umarım en kısa sürede tekrardan hamile olduğunu öğrenirsin stres yapma 🥰🥰

Sabırla bekledim ancak bebegimle vedalaşma zamanı. Pıt pıt atan kalbi bugun durdu 😞
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm ama üzmeyin kendiniz Allah daha güzelini nasip edecek hepimize inşallah artık böyle şeyler yaşmayız çok kötü bir duygu benim iki ayım oldu düşükten sonra ama helen çok üzülüyorum ve ikinci düşüğüm yinede çok şükür rabbim hereşyin daha iyisini biliyor

Merhaba günüm 5 gündür gecikiyor neredeyse bütün hamilelik belirtilerini yaşıyorum idara testi yaptmistim silik çıktı ertesi gün hemen sağlık ocağına gittim bugün de kan sonuçlarımı aldim ama kan testinde değerim 2 çıkmıştı öğleden sonraya özelden kadın doğuma randevu aldım doktor daha erken demisti tarih verdi ayın 29 da tekrar kan testi yapılacak acaba yükselir mi aranizda böyle şey yaşayan oldu mu?
Merhaba durumunuzda gelişme var mı

X