Beta degerı 400 kesın hamılelık dır dımı arkadaşlar...?

cnm tebrikler hayırlı olsun.:nazar::nazar:değerin gayet iyi.bnce bu haberin keyfini çıkar.ve biz bekleyenlerede dua et lur mu?:KK14:

yok bıtanm merak etme dr bır skıntı yok dedıyse hıc kafana takma bu ay hıc dusunme ne tarıhe uy ne yumurtlamaya allaha bırak kafanıda rahat tut emın ol bebıs gelıcek cunku bız 6 ay ugrastk en soonn aman yeter ya bune dedık sırf o ısı bebek olsn dıe yapmaya basladk olmayncada husran ama subattan berı hıc umursamadk ben hamıle olacagmı aklmdan bıle gecrmezkn gunum 17 gun gecnce ıdrar yaptm ckmadı saglk ocagndakı hemsıre tanıdıktı onun zoruyla kan testı yaptmda ılk 51.23 cıktı bana kalsa yaptrmazdm nede olsa yktr dıe ama kısmet ıste cnm snde bu ay hıc ugrasma rahjat ol bak gor bebegn gelecek

haklısın canım herkes aynı şeyı söylüyor bende önümüzdeki ay hesaplamayacağım yumurtlama gununu falan rahat olmaya çalışacağım en azından deneyeceğim inşallah hayırlı haber ler veririm bende sende mınıciğini görür görmez burda paylaş olurmu bızımle o duyguyu içinide ferah tut canım değerin çok güzel maşşallah Rabbim tamamına erdirsin

cnm tebrikler hayırlı olsun.:nazar::nazar:değerin gayet iyi.bnce bu haberin keyfini çıkar.ve biz bekleyenlerede dua et lur mu?:KK14:
inş canım cok saol sızde en kısa zamanda guzel degerler alırsnz ıns...(amın)

haklısın canım herkes aynı şeyı söylüyor bende önümüzdeki ay hesaplamayacağım yumurtlama gununu falan rahat olmaya çalışacağım en azından deneyeceğim inşallah hayırlı haber ler veririm bende sende mınıciğini görür görmez burda paylaş olurmu bızımle o duyguyu içinide ferah tut canım değerin çok güzel maşşallah rabbim tamamına erdirsin

aynen sakın hıc bsıye uyma valla bakk gerekırse hergun yapın ama zevkını cıkararak sakın aklına bebek getrme 2nız ıcın yapın bak pat dıe gebe kalcn valla ınan bnde ole oldu yaa dene bu ay cnm adetten snra

vallahi bılmıorum cnm ama ıns oledır coooooookkk ısterımmmm bayılırım ıkız bebeklere bennn allahm duy sesımı ama gebelk var yanı dımı cnmm o degere gore

ablamında böyle olmuştu ikizdi oyüzden dedim belki seninde ikizdir ama hamilelik var görünüyor

ablamında böyle olmuştu ikizdi oyüzden dedim belki seninde ikizdir ama hamilelik var görünüyor

ayy ne guzel cnm maaşallahh dur bakalım bellı oldugunda haber verıcm burdn zaten soledgn gıbı olur ıns :)) buarada ıcımı rahatlattn saol

ayy ne guzel cnm maaşallahh dur bakalım bellı oldugunda haber verıcm burdn zaten soledgn gıbı olur ıns :)) buarada ıcımı rahatlattn saol

haberini bekliyoruz canim hayilrisi allahdan..benimde degerim 263 dü ve sadece siyah bir noktaydi...doktorum iki hafta bekliyecegiz dedi...hayirlisi allahdan insallah bebeisin hayirlisiyla dünyaya gelir:KK66:

Kızlar merhaba dun kesemızı gorduk ama cok kucuk oldugu ıcın usg kac haftalık oldugunu gostermedı kese 7 mm cıktı umarım 2 hafta sonra kalp atısını duyarım bebegımın allahım sana emanet ya rabbım sen kalp atısnı ve bebegımızı goster bana ısteyen herkese hyrlısılıyla ıns...

Kızlar merhaba dun kesemızı gorduk ama cok kucuk oldugu ıcın usg kac haftalık oldugunu gostermedı kese 7 mm cıktı umarım 2 hafta sonra kalp atısını duyarım bebegımın allahım sana emanet ya rabbım sen kalp atısnı ve bebegımızı goster bana ısteyen herkese hyrlısılıyla ıns...

Beta hcg yanıltıcı demiştim ikiz olduğu konusunda...Herneyse sağlıkla dünyaya gelir inşallah bebeğin :) Şimdi seni tatlı bir heyecan bekliyor..:nazar:

gözünüzaydın inşallah kalp atışınıda görürsünüz

:nazar:İNŞ CASIM COK HEYECANLIYIM BEN HALA HAMİLE OLDUĞUMA INANAMIORUM BEBEĞİM HİÇ BELİRTİ VERMİYOR NE BULANTI KUSMA BÖLE HAMİLELİK GEÇİREN VARMI YOKSA DAHA ERKENMIDIR ? KİMİSİDE DİYORKİ HERKESTE AYNI OLACAK DİYE BİRSEY YOK AMA BEN KORKUORUM İŞTE YİNEDE :KK14:

:nazar:İNŞ CASIM COK HEYECANLIYIM BEN HALA HAMİLE OLDUĞUMA INANAMIORUM BEBEĞİM HİÇ BELİRTİ VERMİYOR NE BULANTI KUSMA BÖLE HAMİLELİK GEÇİREN VARMI YOKSA DAHA ERKENMIDIR ? KİMİSİDE DİYORKİ HERKESTE AYNI OLACAK DİYE BİRSEY YOK AMA BEN KORKUORUM İŞTE YİNEDE :KK14:
Erken daha canım endişe etme..Ama dedikleri de doğru.Herkeste aynı belirti olmaz..Benim ikiz hamileliğim olmasına rağmen bulantım yok denecek kadar azdı...Korkma..Dr.una takiplerini düzenli yaptır..Maşallah :nazar:

benimde hiç belirtim olmamıştı bulantı kusma hiçbişey yoktu sadece ilk aylar deli gibi ekşi yiyordum limonu dilimleyip tuzlayıp yiyordum tek değişiklik buydu rahat bir hamilelik geçirdim inşallah seninde öyle olur

benimde hiç belirtim olmamıştı bulantı kusma hiçbişey yoktu sadece ilk aylar deli gibi ekşi yiyordum limonu dilimleyip tuzlayıp yiyordum tek değişiklik buydu rahat bir hamilelik geçirdim inşallah seninde öyle olur

canım tek belirtim uykum var ve halsizlik sanırım cıkolata hastasıydım cnm pek ıstemıyor artık yanı öle tiksinme derecesınde değil ama hepsi o inş iyi dileklerin için cok saoll

erken daha canım endişe etme..ama dedikleri de doğru.herkeste aynı belirti olmaz..benim ikiz hamileliğim olmasına rağmen bulantım yok denecek kadar azdı...korkma..dr.una takiplerini düzenli yaptır..maşallah :nazar:

evet herkeste bir olmaz dıyorlar eskidendi o bulantı kusma aha hamıle falan yok öle bisey dıolar artık :KK1: Inş benımde sizler gibi hamılelıgım rahat gecer
kızlar size tecrubenıze dayanark bişi sorucam şimdi benım yaklaşık bir bucuk ayına dgru gdıo hamileliğim eşimle cinsel ilişkiyi öğrendiğim gun kestm korktum düşük olmasın diye 2 haftadır ilişkiye grmıoruz acaba artk grsek sıkıntı olurmu yada nezaman başlamalıyız bilgi verirsenz sevınırım

Tebrik Ederim canım seni :emir_bebek:
Rabbim bebeğine ve size uzun ömürler versin inşallah
Rabbim tüm isteyen annelere bu güzel ve özel
duygudan mahrum etmesin
:nazar:

Tebrik Ederim canım seni :emir_bebek:
Rabbim bebeğine ve size uzun ömürler versin inşallah
Rabbim tüm isteyen annelere bu güzel ve özel
duygudan mahrum etmesin
:nazar:

TSK EDERM ARKADSM ALLHM HEPIMIZNKINI SAGLKLA KUCAGMZA ALMYI NASIP ETSIN INS:nazar:

X