Beta 17. Gün 1331 çıktı iyi mi

ipek9693

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2024
19
2
29
Arkadaşlar merhaba test yapr yapmaz size sormak istedim lütfen bana destek olun matematiğim karıştı .
Şimdi 5 . Gün embriyosu için
10. Gün : 53.3
12. Gün: 148.8
Daha sonra doktor test vermeyin 19 ekimde gelin bakalım dedi
Ben bugün yine gittim
17. Gün 1330.08 cıktı .
Şimdi bu iyi bir artış mı yoksa bu kimyasal mı lütfen bana destek olun

Arkadaşlar merhaba test yapr yapmaz size sormak istedim lütfen bana destek olun matematiğim karıştı .
Ben bugün yine gittim
17. Gün 1330.08 cıktı .
Lütfen böyle durum yaşayan varsa bana da söyleyin #tüpbebek

Ben bugün yine gittim
17. Gün 1330.08 cıktı .
Kimyasal olsaydı değeriniz yükselmez düşerdi değeriniz gayet güzel görünüyor 19 ekimde gittiginizde büyük ihtimalle keseyi göreceksiniz

Canım çok güzel artmış bak bana da umut oldun şimdi
Ben de yarın bir daha vereceğim 14. Günüm olacak

Benim değerlerim de hemen hemen sizinki gibiydi. Düşük başlamıştı ama istikrarlı yükseldi. Sizinki de güzel yükselmiş :)

Ben bugün yine gittim
17. Gün 1330.08 cıktı .
Benım de bır dış gebelıgım olmuştu 1990 küsürlerde fark edılmişti ama kimyasal olsa bu kadar bence yükselmez bence gayet normal ya kafanızı takıp üzülmeyin stres hapmamyın bebeğiniz sizle Allahım saglıcakla kucagınıza almayıda nasıp etsin🥰

Benım de bır dış gebelıgım olmuştu 1990 küsürlerde fark edılmişti ama kimyasal olsa bu kadar bence yükselmez bence gayet normal ya kafanızı takıp üzülmeyin stres hapmamyın bebeğiniz sizle Allahım saglıcakla kucagınıza almayıda nasıp etsin🥰
Peki dış gebeliği nasıl bildiniz sizin ki tüp bebek mı tüp bebekte dış gebelik nasıl oluşur ki ?

sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Değerlerim dengesiz arttı demişsiniz nasıldı hatırlıyor musunuz? Beniim de dengesiz ve doktor en son kan verme bu hafta gel bi ultrason yapalım dedi. Çok gerginim.
Yok dengesiz arttı demedim. Düşük başladı ama istikrarlı yükseldi dedim.
11.gün 187
13.gün 386
15.gün 1111
15. günden sonra test yapmayı bıraktım.
Değerin iki günde bir en az %60 artması gerekiyor. Bu %100 de olabilir %300 de olabilir. Siz 17.günden sonra bir daha test yaptınız mı?

Yok dengesiz arttı demedim. Düşük başladı ama istikrarlı yükseldi dedim.
11.gün 187
13.gün 386
15.gün 1111
15. günden sonra test yapmayı bıraktım.
Değerin iki günde bir en az %60 artması gerekiyor. Bu %100 de olabilir %300 de olabilir. Siz 17.günden sonra bir daha test yaptınız mı?
Ben yanlış anlamışım, benim 10.gün 53le başladı ama dengesiz arttı 2katı hiç görmedim 2günde ama yüzde 60civarı oldu. Sizin yine iyi başlamış. 20.gün 755le bıraktım ben yarın kontrolüm var

X