beta 1.46 yorum!!!

nrcnft

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
808
3
arkadaşlar bugun beta hcg testi yaptrdım 1.46 çıktı.adetim geçen ay 3 ünde olmuştu 28 ile 30 günde geleceğini varsayarsak gebe değilim sanırım değil mi...ama göğüs uçlarım koyulaştı.halsizlik uyku hali var.doktor yok ama değer yuksek demiş böyle yaşayanlarınız var mı ? sonuç ne ki artar mı.2 -3 gün sonra tekrar gelsin demiş ama ben hamile değilim heralde deyip üzüldüm

normalde 0 ve 5 arası gebelik yok demektir.. ama senn doktorun belki geç döllenme olmuştur ihtimaliyle öyle bir şey söylemiştir... 2 gün sonra tekrar bir kan testi yaptır bence eger yükselirse birşeyler olabilir... ama çokta heveslenmeni istemem bnm 4 çıkmasına rağmen daha sonradan 0 çıkmıştı bazen bu küçük yükselmeler olabiliyor..

arkadaşlar bugun beta hcg testi yaptrdım 1.46 çıktı.adetim geçen ay 3 ünde olmuştu 28 ile 30 günde geleceğini varsayarsak gebe değilim sanırım değil mi...ama göğüs uçlarım koyulaştı.halsizlik uyku hali var.doktor yok ama değer yuksek demiş böyle yaşayanlarınız var mı ? sonuç ne ki artar mı.2 -3 gün sonra tekrar gelsin demiş ama ben hamile değilim heralde deyip üzüldüm

Selam canım, bnimde son adet tarihim 3 eylül norml döngüme göre en geç 30unda bekliyordum
Dün de gelmeyince kan testi yaptırdım yani 1 ekimde, değerim 1,20 çıktı negatif
Ama bugün ayın 2si oldu hala gelen giden yok belirtim yok regl için,
1 haftadır ve hala devam eden beyaz sarı bazende su gibi akıntım oluyor normalde bu günlerde kuru olunurmuş o nedenle acaba hamilemiyim diye düşünüyordum ama değer tam tersini gösteriyor, neden hala regl olmadım bilmiyorum...
Tekrar gittin mi sen doktora ne çıktı?
Bu şekilde olup sonradan gebe olan varmı acaba, geç döllenme ne kadar geç çıkıyor ki...?

konuyu bende takip ediyorum. benim sat 20 Ağustos..gecikmenin 9. günü kan testi sonucum negatifti..dün kahverengi bi AKINTI OLDU..DAHA ÖNCE HİÇ OLMAMIŞTI..BİDE KASIKLARIMDA AĞRILAR VAR..BU GEÇ DÖLLENME kan testinde ne zaman çıkıyo acaba bilen varmı?

konuyu bende takip ediyorum. benim sat 20 Ağustos..gecikmenin 9. günü kan testi sonucum negatifti..dün kahverengi bi AKINTI OLDU..DAHA ÖNCE HİÇ OLMAMIŞTI..BİDE KASIKLARIMDA AĞRILAR VAR..BU GEÇ DÖLLENME kan testinde ne zaman çıkıyo acaba bilen varmı?

Selam canım,
Forumu baya bi karıştırdım bu konuda :)
Geç döllenmede gecikmenin 15. gününden sonra kanda ancak çıkabildiği durumlarla karşılaşılmış,
Allah hayır etsn bekliyoruz bu süreç çok yıpratıyor, olsam rahatlayacağım..

Selam canım,
Forumu baya bi karıştırdım bu konuda :)
Geç döllenmede gecikmenin 15. gününden sonra kanda ancak çıkabildiği durumlarla karşılaşılmış,
Allah hayır etsn bekliyoruz bu süreç çok yıpratıyor, olsam rahatlayacağım..

aynen ya..olsak rahatlıycaz...ne beyin gücüymüş arkadaş..20 ağustostan beri adet olamıyorum..:95:

X