Bebek Beslenmesi beslenme sorunumuza yardım lütfen :(

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Artemss

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2013
132
65
39
merhaba,
benim oğlum 6,5 aylık; anne sütü ile besleniyor. meme emmeyi oyalanmayı çok seviyor. ancak artık ek gıdaya da geçmemiz gerekiyor. önce havuç patates ile denemeye başlamıştım. ama çok zor yiyordu. 3 gün kuralını uygulayabilecek kadar bile yemedi. ben de sabırsız davranarak hata ettim. sebzeye alternatif olsun diye meyve püresine başladım. elma, armut püresini çok severek yiyor. ama patates, havuç, bunların sularını, püresini, çorbasını asla yemiyor. hazır olanlarını da denedim; yemek istemiyor. tüm gün meyve mi vericem bilemiyorum.
gıdasız kalıyor diye üzülüyorum. nasıl bir yol izleyim sizce??

Benm oglumda oleydi sadece meyve yiyodu sebze ağzına surmuodu 7. Aydan sonra hepsini yemeye başladı acele etme ve en önemlisi zorlama 3 gün kuralını uygulamaya devam et zamanla aliscak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…