Bebek İkinci El Beşik, Yatak, Dönence,Telsiz, Çanta, Oyun Halısı aklınıza ne gelirse yenileri eklendi

Sizin için üye oldum. :)
İstanbul un hangi ilçesindesiniz ?
Park Yatak İstikbal yatak ve Pierre Cardin ana kucağı & oto koltuğu duruyor mu ?

BabyJem marka beşik hamak yatağı. Visco ortepedik yataktır. Kılıfı çıkarılıp yıkanabilir. Su geçirmezdir. Fiyat ilk sayfada

İstikbal beşik yatağı 60×120 boyutundadır. Kılıfı çıkarılıp yıkanabilir. Visco ortopedik bebek yatağıdır.

chıcco nun bebek telsızını ıstıyorum hangı sehırdesnz herhangı bı sorunu war mı ayrcıa tsk edıyorum

Chicco Klasik Telsiz Işıklı Göstergeli

Özellikleri
150 m çekim aralığı, ses aktivasyonu, ebeveyn ünitesi dahil şarj edilebilir batarya, 230V~, 50/60Hz /

Analog Bebek Telsizi bebeğiniz ile kesintisiz bir iletişim kurmanız için idealdir.Bebeğinizi uyurken veya oynarken, rahatsız etmeden dinleyebilir ve gözlemleyebilirsiniz. 2 kanal seçeneği parazit ihtimalini engellerken, ışıklı ekranı bebeğin odasındakiDevamı ses seviyesini işaret eder. İki ünitesi de şarj edilebilir batarya ile veya fişe takılı şekilde kullanılabilir. (adaptörler içeriğe dahildir)
Aktarım frekans kanalı: 40.67-40.69MHz
Çekim aralığı: 150 m
* Uygun çekim alanı ve engel olmaması kaydıyla

Fiyatı 50tl dır. Kargo alıcıya aittir. Elden almak isteyenler için İstanbul'dayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…