🕋Berat kandili ( Mekke'de. Dualanacak) salavat ve tevhit okuyoruz.

Menesee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
310
141
39
🕋2025 Berat kandili Mekke'de olacağız umrede nasipse salavat ve tevhit okuyoruz katılmak istermisiniz? Başlıyoruz isimlerle dualanacak niyetlerle dualanacak inşallah nasiplenmek isteyenleri beklerim.🤲🏻🌹🍂🕋

Ne kadar okuyacaksaniz yazarsanız rakam olarak ona göre not alayım 🤗

Bittikten sonra tekrar alabilirsiniz 🤗

Son düzenleme:
🕋2025 Berat kandili Mekke'de olacağız umrede nasipse salavat ve tevhit okuyoruz katılmak istermisiniz? Başlıyoruz isimlerle dualanacak niyetlerle dualanacak inşallah nasiplenmek isteyenleri beklerim.🤲🏻🌹🍂🕋
Ben katilmak isterim
Nasil olcak peki

Kaçta okuya bilirseniz yazın 10 bin salavat 10 bin tevhid örnek isminizi de yazın not alacağım 5 ay var berat gecesi ne hatimler ve salavat tevhidler okuyoruz🕋🤲🏻🌹
10 bin tevhid okumak istiyorum ismim zeynep niyet paylaşilcakmi ben eşim icin katilmak istiyorum

10 bin tevhid okumak istiyorum ismim zeynep niyet paylaşilcakmi ben eşim icin katilmak istiyorum
Siz niyetinizi yapın okuyun Allah'ım kabul etsin duasını Kabe'de bera
Not alıyorum inşallah.niyetinizi siz yapın Allah'ım niyetim le başlıyorum diyip duası biz yapacağız nasipse ☺️

Menesee Menesee
İsmim Melike
5bin tevhid+ 5 salavat okuyacağım inşallah 🍀 başlarken "Allahım başta senin rızan için olmak üzere ............... niyetimin kabulüne vesile için Berat Kandilinde Mekke'de dualanacak tevhid/salavat okumaya niyetleniyorum. Sen razı ol ve kabul et " diye niyetleniyorum. Uygun mudur?
Sayı değişirse yine haberdar ederim inşallah

Menesee Menesee
İsmim Melike
5bin tevhid+ 5 salavat okuyacağım inşallah 🍀 başlarken "Allahım başta senin rızan için olmak üzere ............... niyetimin kabulüne vesile için Berat Kandilinde Mekke'de dualanacak tevhid/salavat okumaya niyetleniyorum. Sen razı ol ve kabul et " diye niyetleniyorum. Uygun mudur?
Sayı değişirse yine haberdar ederim inşallah
Uygundur çok güzel Allah kabul etsin ☺️🤲🏻

Canım ablamda katılmak istiyor buraya kayıtlı değil ,o da katılabilir mi?

İyi geceler bende katılmak istiyorum

X