Beraberce İnşaAllah Bitircez...

umutlu2525

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
541
192
Kızlar Hz. Yunusun duasını bitirmem lazım Pazar gününe kadar benim adına yardım edebilirmisiniz ne kadar okuyabilirseniz toplamda 12.000 yapmam lazım ama çalıştığım için zorlanıyorum. Okuyan sayısını yazarsa bende kendi sayımın üstesine eklerim o_O Allah razı olsun

"La ilahe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimiyn"

Kızlar Hz. Yunusun duasını bitirmem lazım Pazar gününe kadar benim adına yardım edebilirmisiniz ne kadar okuyabilirseniz toplamda 12.000 yapmam lazım ama çalıştığım için zorlanıyorum. Okuyan sayısını yazarsa bende kendi sayımın üstesine eklerim o_O Allah razı olsun

"La ilahe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimiyn"
ben Allah izin verirse pazartesi bu duanın zincirine başlıycam ama pazartesiye kadar okuma yapıp sana bildiririm
bana 100 tane yaz bugunlük canım

Bende bugun nıyetlenmıstım 1 Hafta içinde okumaya..Bugun başka bır Dua okuyorum.O bitince yarın kısmet olursa bu Dua ya başlamayı düşünüyordum.Kısmet olursa senın ıcın de okumaya çalısırım ayrıca.
Bu arada bır hafta da bıtmesı gerek dimi kızlar ?

FallenAngel FallenAngel umutlu2525 umutlu2525

Bende bugun nıyetlenmıstım 1 Hafta içinde okumaya..Bugun başka bır Dua okuyorum.O bitince yarın kısmet olursa bu Dua ya başlamayı düşünüyordum.Kısmet olursa senın ıcın de okumaya çalısırım ayrıca.
Bu arada bır hafta da bıtmesı gerek dimi kızlar ?

FallenAngel FallenAngel umutlu2525 umutlu2525

Saol canım yok ben 1 hafta diye duymadım sadece sayısı önemli ben pazar gününe yetiştirmem lazım ondan dolayı yardım istedim öğün kesinleşmesi gereken bi durumum varda .

Bende okuyup sana cunartesine kadar bildirim yapayim canım

50tane okudum canım Allah kabul etsin.
Peygamber Efendimiz(sav) bu dua için kim duasını bu dua ortasında ederse kabul olur Allah'ın izniyle demiştir. Yani Hz.Yunus'un duası sonra duamızı ediyoruz dua bitimi yine Hz.Yunus'un duasıyla bitiriyoruz Allah tüm dualarımızı kabul etsin inşallah.

50tane okudum canım Allah kabul etsin.
Peygamber Efendimiz(sav) bu dua için kim duasını bu dua ortasında ederse kabul olur Allah'ın izniyle demiştir. Yani Hz.Yunus'un duası sonra duamızı ediyoruz dua bitimi yine Hz.Yunus'un duasıyla bitiriyoruz Allah tüm dualarımızı kabul etsin inşallah.

AA bak bunu bilmiyodum Allah razı olsun canım çok saol :KK200:

X