beraber hamiş olacaktık

mira

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
3.622
1
beraber hamiş olacaktık
bennu eylül de sibel kasım da kaldı ama benim çabam 18 aydır boşaaaaaa
arkadaşlar ses soluk verin bebişleriniz için endişemsenağlama

miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........
benim üstüme herkes hamiş oldu da doğurup büyüttü bile......
ben hala hayyaller alemine,mantıksızlık zincirine takılmış sürüklenip gidiyorum....
geçiyor günler aylar... ben hala o alemde yalnış üşümüş o duygularımla başbaşa.....

hürremcim elbet bizde kalırız beeeeeeeeeeeeeee

birgün
ansızın
inşallah

kıyamam size olucak olucak sabredin bakalım bende bekliyorum bir gün olacak diye rabbim elbet nasip eder yeterki hayırlısı olsun onun için dua edin

Ben de sizinle aynı durumdayım kızlar benimle evlenenler hatta benden sonra evlenenlerin bile çocukları 2-3 yaşında oldu ama bende yok her ay 28 günde saati saatine hasta oluyorum,çok üzülüyorum çokkkkkkkk.......

csnım benimde senin gibi 18 ay oldu.benden sonra hamile kalmaya karar verip hamile kaldılar çocukları bile var 6 aylık falan biz hala beklemedeyiz olsun bizim için hayırlı olan bu demekki canım sağlıklı olsun da bebeklerimiz allahım vereceği zamanı çok iyi bilir

Teşekkür ediyorum canım benim gibi ne çok bayan üzülüyormuş ve umutla bekliyormuş bu siteye üye olunca anladım....Allahım herkese nasip etsin inşallah o güzel annelik duygusunu ama bizim gibi çok bekleyenlere azcık daha çabuk, benim de 2, 2-5 yıldır olmuyor,4 senelik evliyim nasip olmadı işte,kazayla nasıl hamile kalınıyor şaşıyorum,
her ay yeni umutlar........ve yine hadi bakalım ne zaman geliyor bebiş sorularına kaçamak yanıtlar.....

arkadaşlar bukadar umutsuz olmayın rabbim hadisinde '' sizin hayır bildiklerinizin arkasında şer vardır bunu ben bilirim sizin şer bildiklerinizin arkasında hayır vardır bunuda ben bilirim '' der mevlanınında dediği gibi görelim hak neyler neylerse güzel eyler allahtan gelene şükür demekten başka çare yok sabırlıca beklemek en doğrusu

seni çok iyi anlıyorum lugesya_in çünkü bende AYNI DUYGULARI PAYLAŞIYORUM SENLE BENİMDE 18 AY OLDU BEKLİYORUZ SABIRLA

merhaba arkadaşlar beklemek ne zor şey bilinmeyen zamanı beklemek ben 11 yıldır bekliyorum korunmayı hiç düşünmedim hemen çocuk sahibi olmak istedim olmadı benimle evlenenlerin çocukları ilkokul 4. sınıfa gidiyorlar ya ben hala kucağı mutlu yuvası boş beklemek zorundayım neyi beklediğimi bile unutuyorum bazen hayallerim bile bomboş artık sanki umutlarım canım melekoğlumla toprak olup gitti birde bu gün rapor soncunu aldım bilinemeyen infertilite bilinse şaşardım doğrusu çok üzgünüm sıkıldım artık bu bekleyişten

Seni Anliyorum Melekoğlum Peki Tedavi Olmadiniz Mi Aşilama Falan Gibi

Seni Anliyorum Melekoğlum Peki Tedavi Olmadiniz Mi Aşilama Falan Gibi
anladığını ve burdaki herkesin anladığına eminim bir sizler anlıyorsunuz melekoğlum tüp bebek yöntemiyle olcaktı fakat kısmet olmadı şimdi 2 ay içinde aşılama yapılcak hep beklemek hep hüsran neyse ben yine biraz uzaklaşayım bu ortamdan sizleri üzdüysem özür dilerim arkadaşlar senağlama senağlama

kızlar üzülmek yok yola devam
bu arada bennu beyzam ve mdsud sizleri merak ediyorum nerdesiniz

Canım geçmiş olsun diyebiliyorum sadece senağlama Evlat hasreti çekmenin içimde ne kadar büyük bir acı olduğunu bildiğim için boğazım düğümleniyor!Bende 2 yıldır bekliyorum meleğimi ama....yok yok :1no2: Allahım en kısa zamanda bizlerede tattırsın bu mucize duyguyu.... :a015:

arkadaşlar bende 2.5 senedir bekliyorum.
KAZAYLA HAMİLE KALANLAR NASIL KALIYO BEN SİZE SÖYLİYİM.(çünkü onların vakitleri o zaman rabbim o gün olmasını istemiş o gün olmuş)
bizimde elbet gelecek sıramız.mesela ben 21 yaşıma daha tam girmemiştim evlendim. hala bekliyorum.şöyle düşünüyorum.bence ben çocuk için erken evlendim eğer geç evlenseydim belki bebeği daha az beklicektim. 10 yıl ve daha fazla bekleyenler arkadaşlarım sizde üzülmeyin benimde bütün arkadaşlarımın bebeği oldu.benden erken evlenenlerinde geç evlelenlerinde oldu.bende çok üzüldüm çok yıprandım benim için belkide erken diyeceksiniz ama bende yıprandım üzüldüm ve rabbim çok istediğimi bildiği için bana bi uyarı yaptı düşük yapan arkadaşalara diyorum bunu en azından ben öyle düşünüyorum.bende düşük yaptım ama RABBİM DEDİ Kİ;sana olmicak demiyorum isyan etme elbet seninde olacak ama daha zamanın var''
sakın kimse olmuyo olmuyo demesin.belki benim ikinci hamileliğimde düşük olacak.belki daha çooook bekleyecem bunu kimse bilemez.ve hep hayırlısını sağlıklısı için dua edelim bence..a.s

olurmu canım hep yanındayız inşallah sende bende burdaki herkez en kısa zamanda sağlıklı bebekler dünyaya getiririz

evet bedef önemli olan sağlıklı olması allahım vereceği zamanı bilir bize sadece sabredip dua etmek düşer.ben dün tvde gördün mü bilmiyorum ama doktor bebeğin gayet sağlıklı oldugunu söylemiş anne karnındayken ve down sendromu oldugunu anlamamış.sonra bebek öyle dünyaya gelmiş ve dünyaya geldikten sonra farkedilmiş öyle bir hastalıgı oldugunun şimdi çocuk 2.5 yaşında ama anne baba çok üzülüyor perişan yani bende içimden dedim sağlıklı olsun yeter şimdi üzülüyoruz ama o zaman bütün ömrümüz boyunca üzülücez o yüzden allah herşeyin hayırlısı versin allahım ne derse o olur

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Merhaba,Ne güzel yazmışsınız arkadaşlar,hepimiz çok iyi anneler olacağız inşallah allahın tüm dileklerimizi gerçekleştirmesi dileğiyle ........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…