Benimde fikirlerinize ihtiyacım var.

naz_06

Naz_ysn
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
138
2
41
Merhaba hanımlar;
Ben yeni evliyim 6 ay falan oldu. önceleri eşimle çocuk düşünmüyorduk ama son bir ay fikrimiz değişti. Şimdi bebek istiyoruz geçen ay denemeye başladık şimdi adetimden 5 gün geçti acaba test almak için çokmu erken? Bende öle aşırı bi belirti yok sadece adet olacakmışım gibi belim ağrıyor, baldırlarım geriliyo bide gögüs uçlarım çok acıyor bilmiyorum hamilemiyim ama yarın test almayı düşünüyorum siz ne dersiniz???:uhm:

bende yenı evlıyım 5ay oldu aynı duyguları bende yasadımm beklee bıraz daha acele etme en az gun bekle tercubeme dayanarak:)

Allah tez zamanda nasip etsin biraz bekle isteğiniz için psikolojikte hissedebilirsin biraz daha bekleyip kan testi yaptırman en iyisi..

:) teşekkür ederim hepinize ilginize bilmiyorum yaa eşim çok sabırsız bugün mutlaka yapıcaz diyo hem korkuyorum hemde istiyorum garip bi duygu inş allah hepimize nasip eder bu mutlulluğu..

Arkadaşlar eşimin ısrarlarına dayanamadık test aldım ve evde yaptık sonuç pozitiffffff :) :) çok mutluyum allah hepinize nasip etsin bu duyguyu inanın şoktayım ve ağlıyorum...

Arkadaşlar eşimin ısrarlarına dayanamadık test aldım ve evde yaptık sonuç pozitiffffff :) :) çok mutluyum allah hepinize nasip etsin bu duyguyu inanın şoktayım ve ağlıyorum...

bende ayı senin gibiyim 5 aylık evliyim ve sizin gibi karar vermiyoduk en sonunda korunmadık vee benimde adetim 3 gün geçmişti bende gidip test aldım pozitif çıktı inanamadım gittim kan testi yaptırdım şuan 3 haftalık hamileyim bu arada hayırlı uğurlu olsun canım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:asigim::1hug:

amin canım sağol :) eşimde bende şaşkınız hala sanki hemen tekme atacakmış gibi karnımı dinliyoz :KK70: allahım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu senide çok tebrik ederim sanırım aynı zamanda doğum yapcaz :) haberleşelim :)

yaşasınnn hepimiz aynı zamanda hamileyizz:)) iyi oldu bu fikir alışwerişi yaparız bari:)) ben bugün öğrendm we sanırım bu gece uyuyamıycazz heyecandan:)) ikimizde birbirimize bakıp bakıp gülüyoruz şoktayızz:))

sanada hayırlı olsun canım evet yaa aynı dönemde hamile olmamız çok güzel sürekli bilgilerimiz paylaşabiliriz :) :) yarın hastaneye gidecez bakalım hayırlısı :)

canım benim çok sevindim senin adına. inşallah sağlıklı ve rahat bi hamilelik döneminden sonra sağlıkla sıhhatle alırsın bebeğini kucağına... rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah:Saruboceq:

amin canım sağol :) eşimde bende şaşkınız hala sanki hemen tekme atacakmış gibi karnımı dinliyoz :KK70: allahım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu senide çok tebrik ederim sanırım aynı zamanda doğum yapcaz :) haberleşelim :)

tabiki haberleşiriz canım şuan kaç haftalıksın ??

birde arkadaşlar ya şimdi ben kasımın 13 de son adet oldum ve eşim ameliyat oldu 24 den sonra korunmayı bıraktık kan teti yaptırmıştım 12/12/2008 de ve bana hemşire 2,5 haftalık dedi adetime göre ise farklı şimdi ben kaç haftalık olduğunu nasıl bulucamm yada yindede adet tarihine göremi söyleyeceğim :KK43:

Canım benim benim durumumda senin gibi.Doktorlar gebelik haftası hesaplarken,son adet gününü baz alıyor.Yani bebeğin kaç aylık dediklerinde son adet gününden bu zamana sayıcaksın.Çünkü ilişki tarihini kimse kestiremez diye.

canım ultrasonda bakıyorlar bebeğin ölçümlerini yapıyorlar her hafta ve ona göre çıkarttıkları ultrason kağıdında kaç haftalık ve kaç günlük olduğu yazıyor mesela ben adete göre bakarsan 23 haftalık hamileyim ama bebeğim 20 haftalık canım

X